Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Akinek van ilyenje: hogyan...

Akinek van ilyenje: hogyan lehet a hosszú szőrű, shaggy szőnyeget takarítani?

Figyelt kérdés
Ki lehet rendesen porszívózni? Nem rakódik le nagyon a kosz az aljára, a szőrök közé? És ha világos, nagyon látszik, ha koszos?
2011. aug. 30. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Porszívóval soha nem lehet rendesen kitakarítani. Ki kell vinni 1-2 havonta és jól kiporolni, kirázni. Nekünk bézs színű az alapja kevés színes mintával, már 2 éves, de nincsen elpiszkolódva, olyan, mint új korában, de egyébként is általában szépek szoktak maradni a dolgaink, pedig mindenünk világos színű. Ennek ellenére most tervezem kitakarítani szőnyegtisztító géppel.
2011. aug. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Azt hiszem, akkor a világos-bézs színűt fogjuk venni. Majd gyakran kiporszívózom. Amúgy is szinte naponta porszívózok. :)
2011. aug. 31. 21:21
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Most láttam a Vanish szőnyegtisztítót,és a reklámban is hosszabb szálú szőnyeget mutat. Szóval lehetséges,hogy azzal is szépen ki lehet takarítani, persze az nem mindennapos! :)

Nekem nincs olyan szőnyegem,de nagyon vágyom egyre !^^

2011. szept. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi Neked is! :) én is már régóta vágyom rá :D
2011. szept. 1. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!