Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mit gondoltok a TESCO-s...

Mit gondoltok a TESCO-s mosóporról?

Figyelt kérdés
Dosia-val egy szinten van. Tapasztalatok?
2011. aug. 15. 10:39
 1/7 anonim ***** válasza:
a tescos gélre gondolsz vagy a porra?? Szerintem gagyik de pl a párom munkás "göncét" nyugodtan lehet vele most mert így is úgy is olajos meg tényleg koszos lesz arra nem használnám el az Arielt. Szóval én szoktam használni de csak ilyen célra meg mondjuk kerti nyugágyon van takaró arra is jó!
2011. aug. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet vele mosni, de a komolyabb foltokat nem szedi ki, amivel pl egy Persil azért megbirkózik.
2011. aug. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Semmit nem ér, ráadásul büdös is. És drága, ahhoz, hogy egy kicsi hatása legyen, rengeteget kell a gépbe rakni.
2011. aug. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A mosógél szerintem jó.Bár mi nem dolgozunk koszos helyen,szinte csak "öblíteni" kell a ruhákat.Foltok sincsenek,szerintem az illata is jó.

Tesco-s,kék színű folyékonyt használok é Tesco-s öblítőt,azt hiszem 5 literes.

Pénz híján próbáltuk ki,azóta sincs sokkal több pénz,de nekünk bevált.

30 vagy 40 fokon szoktam mosni a színeseket.

2011. aug. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem vált be, sokat kísérleteztem már az ilyen olcsó gagyikkal, spórolás szempontjából, de így mindig drágább lett. Inkább megveszem a drágábbat, de jobb és nem feltétlenül kell bele annyit tennem.
2011. aug. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én dolgoztam mosóporgyárban. Konkrétan nem teszkósat gyártottak ott, hanem más áruházláncok legolcsóbb kategóriájú gagyi mosóporaikat.

Úgy csinálják, hogy megveszik készen a drága német mosópor alapanyagot és azt felhígítják tízszeresére legalább semleges fehér porokkal.

Tesznek bele kék vagy zöld festékkel megszínezett konyhasó kristályokat is. Először nem értettem ez mért kell az bele. Mikor megkérdeztem, azt mondták, azért, mert ha látják az emberek, hogy van benne valami érdekes színes cucc és nem csak egy sima fehér por, mint a porcukor, akkor pszichikailag be lehet őket csapni, mert azt hiszik ez valami hiper-szuper hi-tech dolog és attól lesz tiszta a ruha. Szóval átverés az egész.

A hígítás meg azért kell, mert ha tízszeresére hígítják, akkor nekik tizedébe kerül a mosópor "előállítása" egy drágábbhoz képest. De a boltban adják mondjuk fele áron. Így ötszörös hasznuk van rajta és csinálni nem kellett vele semmit, csak összekeverni és csomagolni.

Azóta inkább én is megveszem a drágább, minőségibb mosóporokat.

2011. aug. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Személy szerint én tescós mosógélt használok, zöld színűt, color, színes ruhaneműkhöz valót. Nekem semmivel sem rosszabb mint a persil mosógél ( az is van itthon, kaptam ) tehát van összehasonlításom. Sőt! A tescós mosógéllel mosott ruhák nem veszítenek annyit a színükből, felfrissíti, megújítja a ruhák színét. Én nagyon elégedett vagyok vele, már pár 3 literes kiszerelést elhasználtam. Ami igaz, hogy több kell belőle mint más mosógélekből, de nekem akkor is bevált.Nagyon szennyezett ruhaneműk mellé( férjem munkásruhái ), dobok egy kevés oxi-maxot.A gél illata számomra nem büdös és nem is erős, ezért mosás után az öblítő illata érződik a frissen mosott ruhaneműkön.A fehéreket is ezzel a géllel mosom, plusz mellé az említett oxi-max folteltávolító, ebből is az olcsóbbat veszem. Nekem a fehérek fehérek lesznek és 50 fokon mosom őket. A mosógél, mosópor hatása függ a víz minőségétől és mosógépfajtától, mosógépmárkától is, ez tapasztalat :)
2013. febr. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!