Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan kell ezt a gépet...

Hogyan kell ezt a gépet kipucolni?

Figyelt kérdés
nos ezta kérdést én tettem fel http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__haztart.. azt mondták ki kell pucolni a gépet ezen mit értenek én ezt még sohasem pucoltam ki sehol sem köszönöm előre is felpontozok mindenkit
2011. aug. 23. 00:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Van benne egy szűrő amit általában az elején egy "kisajtó" mögül tudsz kivenni és kitakarítani. Azért van ilyen hangja , mert el van tömődve a szűrő és a szivattyú ezért nem tud folyamatosan szívni, hanem csak ami kevés víz átfolyik rajta azt próbálja kinyomni a lefolyóba. (amit linkeltél elöző hsz.-ban videót abban látszik is a kisajtó)
2011. aug. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nekem felültöltős van ilyen kerek valmit látok azt kell kinyitnom és a bigyót kicsavarni?
2011. aug. 23. 00:18
 3/6 anonim válasza:
újra kellrakni a windowst...:)
2011. aug. 23. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia, én úgy szoktam, hogy először is csinálok egy mosógép tisztítást.


Bármelyik drogériában tudsz venni speciális mosógéptisztító folyadékot. Én pl Polly-t használok hozzá. Azért nem ecetet, mert az - hiába környezetkímélő, de - maró hatású, nem tesz jót a gépnek.


Szóval az egész flakon Polly-t beleöntöm a dobba és teszek még hozzá 2-3 l vizet, hogy ellepje a fűtőszálat. Kézzel párszor átforgatom a dobot, aztán így hagyom egy éjszakára.


Másnap elindítok egy 60 fokos hosszúprogramot. Ha végzett a gép, akkor jön a szűrő. Általában elöl található az, amit ki kell csavarni. Tegyél alá vmi kis edényt, mert elképzelhető, hogy jön még egy kis víz. A szűrőt akkor tudod kiszedni, miután az a bigyót kicsavartad. Tele lesz szösszel, és vízkővel, ami olyan, mint a beton.


Ezért kell megcsinálni ezt a Polly-s mosást, így a vízkövet is eltávolítod egyúttal a sok szösszel.


Sok sikert :)

2011. aug. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
na kiszedtem az a bigyuszt és be van feketedve alig bírtam kiszedni volt benne rolyt meg fülpocoló csodálom hogy lefolyt rajta a víz ez megoldotta a problémámat ujra normálisan megy és jó a hangja köszönöm a válaszokat
2011. aug. 23. 12:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Öülök, h sikerült, de ajánlatok ezt félévente elvégezni, így sok bosszúságtól megkímélheted magad. Ja, és a Polly-s vízkőmentesítést is csináld meg, a szűrőt utána is ki kell szedni.
2011. aug. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!