Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Macska szagát hogyan tudom...

Macska szagát hogyan tudom eltüntetni a lakásból?

Figyelt kérdés

Felmosok domestosszal, megvárom míg felszárad, aztán meg felmosok Cif brilliance felmosószerrel. Nagyon jó illata van, de csak egy ideig. Kb. fél nap múlva a meleg hatására már elkezd érződni a macska szaga.

Van valami jó ötletetek?

Köszi!


2011. aug. 23. 15:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a légkondi a megoldás. Nálunk is cica van, naponta 2-3 alkalommal felmosok, mindent lemostam már, de 30 fok van a lakásban, szóval esélytelen vagyok a szaggal szemben... viszont 23-24 fokban nem lenne ilyen gond.
2011. aug. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
12%
Vágd ki azt a rühes dögöt az ablakon és mindent meszelj ki.
2011. aug. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

15:58-as:

Köszönöm szépen, majd egy kicsit sűrűbben mosok fel akkor, vagy nem is tudom...


16:06-os:

Megdolgoztál a mínuszodért, gratulálok.

2011. aug. 23. 17:21
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Nekünk is van macska,de nincs szaga.Tiszta állat,nem szabadna szagának lenni.
2011. aug. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj ki többféle macskaalmot. Nem mindegyik szagtalanít, amelyikre rá van írva!
2011. aug. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Persze nem a macska a büdös! :D

Van nagyon profi boxa, aminek a tetején van légszűrő, és elég jó alom van benne. De egy időben azzal szórakozott, hogy ha felmostunk domesztosszal, akkor utána odavizelt!! Mire rájöttünk, hogy ezt azért csinálja, mert a domesztoszban van valami, ami ferromonként hat rá, és direkt odavizel...

Na, ezt parkettára csinálta, ami valamennyire be tudta szívni a szagot. És mikor nagyon meleg van, párolog ki belőle, vagy nem is tudom...

Azóta ha felmosok domesztosszal, megvárom míg felszárad, és utána egy másik szerrel is felmosok, hogy ne csak fertőtlenítve legyen, hanem a macska számára semlegesítve is. :D

De a szag árad. :S

2011. aug. 24. 22:19
 7/10 anonim ***** válasza:
Bocsi,akkor félreértettem.Nekem volt egy szőnyeg a lakásban mindig azt pisilte le.Kimostam,de ujra lepisilte.Talán ezzel jelöli a területét.
2011. aug. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 indian17 válasza:
Kan macskád van? És ivar érett?! Akkor fordulj állatorvoshoz!! Sajnos a kan /hím/cicáknak amikor elérik a fejlett kort elkezdik + jelölni a területüket.És ilyenkor jelölnek ami szagot hagy és nagyon nehéz el tüntetni.
2011. aug. 26. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Lange Laci válasza:

A macska szagát úgy tudod eltüntetni, ha a szag forrását kezeled: ez a macska pisi nyomok, vagy jelölések.


Azt javaslom, hogy próbáld ki az Urine-Off terméket, ez pont a macskapisi foltra és szagra lett kifejlesztve.


[link]


Van mindenféle kiszerelésben, szintén kapcsolódó termékek, UV lámpa, helytől távoltartó szer, stb.


Szintén adunk az oldalon tanácsokat is, hogyan lehet kiszedni a macskapisit nehezen takarítható helyekről.

2012. okt. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Kis Matee válasza:
16:06 én be szartam azon amit írtál. xD
2014. márc. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!