Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Létezik még olyan, hogy...

Létezik még olyan, hogy Habszifon?

Figyelt kérdés
Ha van, általában (hab)patront is lehet hozzá kapni? De ugyanúgy nem tudom, hogy hagyományos szódás szifon van-e még a boltokban.
2009. ápr. 16. 20:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés helyen, de lehet kapni. Egyre vonják ki őket a forgalomból. Anyura mindig furcsán néznek, mikor ilyet vesz. Asszem Profiban vagy Penny marketben láttam.
2009. ápr. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Kár, mert az abból kijövő hab biztosan tejszínből készülne, nem pedig - és eldobtam 54 éves agyamat - "növényi eredetű tejszínhab".
2009. ápr. 16. 22:07
 3/10 anonim ***** válasza:
Létezik! [link]
2009. ápr. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok: szerintem is a Liss márka jó mind habban, mind szódában! Növényi eredetű hab?! Egyébként szerintetek miért szűnnek meg ezek a termékek? Oké, hogy egyszerűbb kinyomni a habot egy sima flakonból, de ha jobb a minősége a patronosnak, nem lehetne megtartani? Hülyének nézik az embert, mikor venni akar ilyet...azt hiszik, az őskorban él.
2009. ápr. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Létezik, mi a Vasedényben (Újpest, István tér) vettünk egy 1 literest, azóta is használjuk. Habpatront hozzá a Sparban kaptunk, itt szódapatron is kapható (egy 5 darabos első vételre 220, utána cserélve olcsóbb). A növényi tejszínhabon én is kiakadtam... ;)
2009. máj. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azóta én is láttam a növényit. Anyukám vett is, mert nem volt rendes szifon...nem tejszínhab íze van.
2009. máj. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
A www.isi.shop.hu oldalon nagyon szép szifonok vannak, a KIKA áruházakban lehet kapni őket. 10 napig tartják frissen a tejszínt, nekünk Easy Whip van, nagyon jó
2009. jún. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
62%
Mi a f...ért ne létezne??
2011. szept. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Van is, Budapesten, a Nagykörúton van egy márkabolt, a Harminckettesek terénél. Patront meg egy rakat helyen lehet kapni.
2011. okt. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Van egy bolt, a Mester utcában (bejárat a Nagykörút felől), ahol alkatrészeket is kapni minden fajtához.
2011. okt. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!