Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mivel tüntessem el a lakás...

Mivel tüntessem el a lakás savanyű szagát?

Figyelt kérdés
faházba lakunk, és főzők természetesen, de már hiába marad nyitva az ajtó ablak éjszakára nem tünik el! Mit kéne vele csinálni?
2011. aug. 25. 11:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Vannak füstölők, égess el egyet.
2011. aug. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bárhol, de ilyen helyen különösen jó szolgálatot tesz a konyhai elszívó a főzőhely fölött. Nem faházban lakom ugyan, de a lakás középpontjában, két szoba között van a konyhám, és csak boltív választja külön a belépőtől, ahonnan a szobák is nyílnak, szóval kényes az is, de az elszívó megoldja a gondot. Hallottam még olyat, hogy ecetet kell párologtatni, mert az közömbösíti legjobban a vegyes konyhaszagot. Én ugyan nem próbáltam, de gondolom el kell találni az egyensúlyt, nehogy az ecet kerüljön túlsúlyba. Légfrissítőt meg olyat használj, ami nem csak illatos, hanem közömbösít is. Elég jókat lehet kapni többfélét is.
2011. aug. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!