Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Konyhában milyen jó zsíreltávo...

Konyhában milyen jó zsíreltávolító szert tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
2008. márc. 7. 15:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
citromlé, ecet
2008. márc. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

lehet kapni ezeket a konyhai törlöket

én a dm-ben vettem még régebben alkoholos szaga van és mindent lehoz. de már nem tudom a nevét (nem élek már otthon itt meg tuti másmilyen van)

2008. márc. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
van a CIF-nek ilyen spricnis flakonban sárga folyadék (a nevére nem emlékszem) én azt használom és nagyon jó
2008. márc. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Cillit Bang bejött.
2008. márc. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%

szia

A hideg zsiróldó a legjobb még az edények is csillognak töle de az igaz hogy nagyon büdös de hatásos

2008. márc. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hidegzsíroldóra esküszöm,de edényre nem fújnám rá...szigorúan gumikesztyűs a dolog.
2008. márc. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a Clin universal-t használom mindenre. A konyhába az inox főzőlapot is szebben pucolja mint bármelyik inox tisztító. Ablakpucolásra is szuper. Tényleg mindenre.
2008. márc. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia! WELL DUNE Hideg zsíroldó szórófejes 750ml és 1l kancsós változatban is kapható. Nincs nála jobb! Én egy takarítócéget vezetek mi is ezt használjuk. Az iparit meg úgysem tudod beszerezni...Ja! Gumikesztyű nélkül meg ne próbáld úgy "mar" minta sósav!!!! Mégaz amway-nek van a tűzhelytisztítója ami szintugy ezt a hatást éri el, és szintén csak gumikesztyűvel használható!!!

Jó munkát!

2008. márc. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Zsiros edényekhez,tuti a coca cola,beleöntöd,felmelegited,és már jön is le a zsir!

Tuti tipp!

2008. márc. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is a St Moritz Well Done hideg zsíroldót használom.

Az előzőhöz annyit tennék hozzá, hogy belélegezni sem nagyon ajánlott, mert piszkosul marja a légcsövet. Az edényeket én a teraszon szoktam befújni vele, aztán pár perc múlva beviszem és alaposan lemosom mosogatószerrel és vízzel leöblítem.

2008. aug. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!