Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Frissen mosott ruhák közül...

Frissen mosott ruhák közül némelyiknek rossz szaga van a gépből kivéve, a gép ecetes átmosása megoldás lehet?

Figyelt kérdés
2011. aug. 27. 14:03
1 2
 1/12 anonim válasza:
Ja,szerintem igen.a baratnöm gyakran csinalja,es segit.
2011. aug. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ha csak némelyiknek van rossz szaga, akkor ott valami más a ludas
2011. aug. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Igen, nem mindnek. van amelyik jó öblítő illatú, van amelyik rosz szagú. Érdekes, egy mosáson belül. Viszont nem mindig ugyan azok a ruhák.

Az ecetes átmosáson kívül van még valami ötletetek?

2011. aug. 27. 14:46
 4/12 anonim ***** válasza:

Azt hittem egyedi a problémám... :S


Én ilyenkor kiöblítem újra és utána nincs gond a rucikkal.


Mindig úgy járok, hogy az öblítőt a maxig öntöm és akkor kimossa a mosóporral, általában akkor járok így.

2011. aug. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Na, közben megcsináltam az átmosást. Beraktam most egy adag ruhát, kíváncsi vagyok milyen lesz. Majd megírom, hogy lett-e eredmény.

Köszi az eddigi válaszokat.

Ha valaki tud még más ötletet, szivesen veszem. Bár jó lenne, ha elég lenne ez az ecetes tisztítás.

2011. aug. 27. 17:11
 6/12 anonim válasza:
nem raktok bele tobb ruhat,mint amennyit lehetne?es azert nem tudja atobliteni az egeszet...
2011. aug. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én biztos nem rakok bele a kelleténél többet. Sőt, még férne is bele, úgy szoktam elindítani a mosást. Ezt már megtanultam, hogy így csináljam, mikor régebben mosószerfoltok maradtak a ruhákban. Ez az "illatprobléma" csak az utóbbi időkben jelentkezett, tehát csak a gép lehet piszkos. Hogyan lehet még kitisztítani a gépet eceten kívül? És hol kell? Van a mosószeradagoló, van a dob felett körbe a gumi. Ezen kiívül hol kell még tisztítani és milyen módszerrel?
2011. aug. 27. 19:39
 8/12 A kérdező kommentje:
Ja, lejárt a mosás. Most nincs rosz szaga egy ruhának se. Most egy része friss, illatmentes, a másik része öblítőillatú:) Ez már jobban tetszik:) Alakul:)
2011. aug. 27. 19:44
 9/12 Enting válasza:
Nekem van a mosógép alján egy kis kivehető szűrő, ami az apró szöszöket gyűjti. Úgy néz ki, mint egy kis dugó, kb 5 cm átmérőjű henger egy kis csapóajtó mögött. A használati utasítás szerint havonta ellenőrizni kell, hogy nem tömődött- e el. Esetleg nézd meg.
2011. szept. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
45%
Nekem is szokott rossz szaga lenni egyes ruháknak. Erről a ruha anyaga illetve festése tehet, nem a mosógép. Ne öntsél a gépbe ecetet, mert kimarja a fűtőszálat. Ezt a mosógép szerelőm mondta.. Ha át akarod öbliteni és szagtalanitani a gépet citrompótlót használj.. Azzal nem ártasz a gépnek.. :)
2011. szept. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!