Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A porzsák nélküli porszívónak...

A porzsák nélküli porszívónak gyárilag van elviselhetetlen hangja? Vagy valami rossz benne?

Figyelt kérdés
Most kaptuk, 3 éves, de keveset használt porszívó és rettenetes a hangja. Az összes filterét kitisztítottuk.
2011. szept. 17. 09:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Mihez képest hangos az? Nekem is van ilyen kb 1,5 éve vettem, nem hangosabb mint a sima pórzsákos változata. Ha nagyon rezeg akkor lehet a motort rögzítő csavarok lazultak ki, vagy valahol valami elem eltörhetett ezer oka lehet.
2011. szept. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ilyen visító süvöltő hangod ad ugye?
2011. szept. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igen
2011. szept. 17. 12:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem van porzsák nélküli porszívóm és egyáltalán nem hangosabb mint a porzsákos.
2011. szept. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor tényleg valami baja van!:(
2011. szept. 17. 21:27
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem ilyen zanussi ciklontartályos volt annyira süvöltött hogy szégyeltem porszívózni ráadásul a teljesítménye is leromlott ezért nem használom vettem egy másikat nem tudok vele mit csinálni ezzel sz ujjal legalább este is tudok porszívózni ha eco ra kapcsolom mert nem hangos és nem hallják a szomszédok
2011. szept. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!