Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Központi fűtés ára? Most...

Körömlakk kérdése:

Központi fűtés ára? Most költözök egy 45 négyzetméteres lakásba! Érdkelne hogy aki ilyenben él mennyit fizet fűtésre?

Figyelt kérdés
2011. szept. 1. 12:51
 1/4 anonim ***** válasza:
hát mi 58 négyzetmétresben lakunk 3an.A fűtés ára nálunk úgy van hogy van egy alapdíj ami 4000Ft és ehhez jön a melegvíz használat ára ami változó ugye ki mennyit használ.télen nyáron kell fizetni az alapdíjat.Télen kb 25 öt fizetünk melegvíz használattal együtt ami nálunk elég sok.Asszem hideg vízzel együtt 20m3 vizet fogyasztunk.
2011. szept. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
első vagyok.A mienk távfűtéses, de központi fűtésűnek is nevezik.Ilyenre gondolsz vagy egyedi központi fűtésűre mert nem mindegy?
2011. szept. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem megközelítőbb infót kapnál, ha a várost is megadnád, hogy melyikben érdekelne.


Egyébként nálunk is távfűtés van, havi alapdíj 4200ft, a fűtés 14000ft, erre még jön a melegvíz.

Tehát a téli hónapok kb. 25eft.

56m2.

2011. szept. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Debrecenről lenne szó!És nem távfűtésre gondoltam:) egyedi központi gázfütés!
2011. szept. 1. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!