Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen ruhaillatosítók vannak?...

Milyen ruhaillatosítók vannak? Hogyan tehetném a ruhák illatát tartósabbá?

Figyelt kérdés
Cocolino öblítőt használok, de csak mosás után érzem az illatát, utána már nem érzem. Némely emberek ruháját annyira érzem, már jó pár méterről, az én ruháimon meg semmit sem érzek. Hogyan tehetném az illatokat tartósabbá?
2009. ápr. 21. 14:01
 1/3 anonim válasza:
54%

Tegyél az összejtogatott ruhák közé illatos szappant.

Lógatósba spriccelj be egy keveset a kedvenc parfümödvől. ha van.

2009. ápr. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az embernek az orra hozzászokik a megszokott illatokhoz, lehet csak ezért nem érzed. Bár szerintem a Coccolinonak nincs túl erős illata, én is kipróbáltam. Én lenort használok (sárga) és mindenki elvan ájulva a ruháim illatától, többen mondták már, hogy jó elmenni az erkélyem alatt és szaglászni a ruháimat. Sok nőnél látom, hogy nagyon spórol az öblítővel, én ebben nem vagyok smucig, szeretm, ha jó illata van a ruháimnak.
2009. ápr. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én Silan-t használok, intenzívebb, mint a Coccolino sztem. Egyébként a Lenornak vannak (azt hiszem kétféle illatban láttam eddig) szárítógépbe való illatosító lapocskái, 25 db-os kiszerelésben lehet kapni. Nos, ha a abból egyet-kettőt a ruháspolcra-szekrénybe teszel, (én is csinálom), sokáig nagyon finom illata van, szintén intenzívebb és jobb, mint a Coccolino, valóban szekrénybe való illatpárnácskája.
2009. aug. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!