Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A felragasztós műköröm mennyir...

A felragasztós műköröm mennyire tartós? Hogy lehet tartósabbá tenni?

Figyelt kérdés

csütörtökön szeretném feltenni h péntek estére szép legyen (és arra meg is szokjam) addig csak kibírja nem ?


17/L


2011. júl. 5. 10:14
 1/4 anonim ***** válasza:
51%

Kérlek, csak ezt NE. A lehető legrosszabb dolog, amit a körmöddel tehetsz. Ráadásul csúnya is. Komolyan, ha rajtam múlna, biztos betiltanám ezeket.

Inkább vegyél valami szép színű körömlakkot, és fesd ki a körmöd.

Egy műkörmös

2011. júl. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%
Ne! Ez egy akkora baromság. Szerintem menj el egy körmöshöz, és csináltass vele valamit. Nem kell feltétlenül műkörömnek lennie. Vagy vegyél te magad festéket, és láss neki! A felragasztós műköröm egy baromság, és hülyén is néz ki! ;)
2011. júl. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
a körmöm nagyon pici és azt utálom. péntekig meg nem nő meg... ha meg pénzem lenne nyilván műkörmöt csináltatnék
2011. júl. 5. 10:38
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem péntek reggel tett fel, úgy tartósabb. Én találtam egy nagyon jó fajtát, kb 12 óra után is volt olyan, ami alig akart lejönni. Fontos, hogy pontosan tedd fel és vágd méretre, mert-legalább is nekem- mindig nagyobbak, mint amekkora kell. Nem fog rosszul kinézni, egy alkalomra pont megfelelő. Nekem sokan megdícsérték, hogy milyen szép. Nem mínusz centikről kell nézni és fel sem tűnik, hogy felragaszthatós.
2011. júl. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!