Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Belülről foltos ablaküveggel...

Belülről foltos ablaküveggel mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Használt házat vásároltunk. Elég nagy volt az átadáskor a kosz odabent, így fel sem tűntek az ablakok.

Fából készült dupla üveges, de nem szétszedhető ablakok vannak. a két üveg belső fele aazonban kegyetlenül maszatos.

Hogyan lehet tisztítani? Hívjunk asztalost/ üvegest? Így nagyon zavaró, hiába tisztítom meg kívülről.


2009. ápr. 21. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan,cseréltesd ki!

Nekem is ez a bajom,mi is oda jutottunk,hogy idén cseréljük!

2009. ápr. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg azért figyelmesen az ablakkeretet, mert én még nem láttam nem szétszerelhető dupla üvegezésű keretet! Nem lehet, hogy az öszzefogó csavarokat legittelték? (természetesen nem Teschauer csavarra gondolok)
2009. ápr. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Biztos hogy szétszedhető, ha fa. Keresd a csavart!
2009. ápr. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Duplahőszigetelt az ablak, argon gázzal feltöltve. Ajánlom, keresd fel a Magyarországi Sofa ablakgyár legközelebbi képviseletét, és szétszedik, megtisztitják neked, majd feltöltik argon gázzal, utána újraszigetelik. Gondolom szokott párásodni belül is igaz? Nekem is ilyenek voltak az ablakaim.
2009. ápr. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló: vmi ilyen lehet nálunk is. köszi a tanácsot.


A többieknek is köszi.

2009. ápr. 22. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!