Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mekkora a lakásod és mennyi...

Mekkora a lakásod és mennyi idő alatt porszívózol fel?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert olvasgattam a kérdéseket, és egy válaszban azt olvastam, hogy az illető öt perc alatt felporszívózik. Kíváncsi lennék, hogy ő a hiper gyors, vagy én vagyok az extrém lassú. Nekem az 50m2 legalább fél óra. És ez még a gyorsabb változat.
2011. szept. 7. 20:01
1 2
 1/11 anonim válasza:
Nekem 57nm-es 2 szintes tehat van lepcso is. Kb 10-15 perc alatt.
2011. szept. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

37nm / 20 perc. Egy nagyszoba egy nagy szőnyeg + egy kicsi.

Igaz van egy macsek is, aki elhagyja a szőrének egy részét néha-néha.

2011. szept. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90 négyzetméteres a ház. A porszívózásra fordított idő függ az alaposságtól. Ha csak "állapotfenntartó" porszívózást végzek, akkor kb. 15 perc (ott ahol a papok táncolnak). Ha alapos takarítás van (mozdítható bútorok elhúzása), akkor kb. fél óra.
2011. szept. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52m2 hát az függ attól mennyi időm van ha sietek 5 perc alatt megvan ha normálisan és alaposan akkor 10 max 15 perc alatt az egész lakást de ha sietek akkor is 5 perc alatt végigrohanok az egész lakáson és tisztaság is van én mindennap porszivózok és felmosok
2011. szept. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

37 m2, és 5 percnél biztosan nem tart tovább. Szőnyeg csak egy rongyszőnyeg van a nagyszobában.

Igazából ritkán porszívózok, inkább kirázom a szőnyeget és felsöprök, az is ennyi idő, csak nem kell cibálni a porszívót meg lehet zenét hallgatni közben :D

2011. szept. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

ha nagyon alapos vagyok, akkor kb fél óra. ilyenkor többször átmegyek a szőnyegen.

utálok söpörni, a porszívó sokkal hatékonyabb, szóval mind az 50nm-en azzal megyek végig.

ha csak összekapom a látható dolgokat, akkor 5 perc.

2011. szept. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

46 nm, nappali-konyha + háló + fürdő.

Én általában hetente egyszer takarítok, de akkor nagyon alaposan, portalanítok is, meg felmosok, a fürdőt is rendbe teszem, ágyneműcsere, mosás, stb.

A porszívózással együtt ez 1,5 óra kb., ha sietek nagyon, akkor 1, de akkor csak úgy nagyjából.

A nappaliban parketta, konyhában kő, hálóban meg szőnyeg van.

Lassú vagyok biztos, de én minden zugot kitakarítok ilyenkor.

2011. szept. 8. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80 nm és kb fél óra.
2011. szept. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
120 nm és kb. 20-25 perc! Szinte sehol nincs szőnyeg, tehát csak a padlót kell porszívózni, így elég gyorsan meg van!
2011. szept. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
4 szoba,általában 1 nap..porszivozás,portörlés,pakolás,felmosás.
2011. szept. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!