Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen gyakran. Porszívózol?...

Milyen gyakran. Porszívózol? Mosol fel? Húzol ágyat? Pucolsz ablakot? Törölsz port?

Figyelt kérdés
(tetszés szerint bővíthető, ha még eszetekbe jut valami)
2009. máj. 26. 14:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Porszívózni, felmosni hetente 2x szoktam (cicánk van, muszáj). Port törölni heti 1x. Ágyat kéthetente húzok, ablakot, függönyt utálok mosni, ezért ezt amilyen ritkán csak lehet :)). Wc-t minden nap!! Ez a mániám, hogy puci fenékkel nem lehet akárhová ülni:))
2009. máj. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Porszivo: heti 1x

Felmosas: csak a konyhaban es furdoszobaban szoktam, heti 1x

Agyhuzas: 1-2 hetente

Ablakpucolas: negyedevente

Portorles: heti 1x

2009. máj. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
79%
Kétnaponta porszívás-felmosás (kisbabám van, és porcicát vadászik...), ágyhúzás 3-4 hetente (gyakrabban kéne, tudom), ablakpucolás évi 2, portörlés heti 1.
2009. máj. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Porszívó: heti egy vagy kettő. Felmosás, vizesblokk heti kettő, egyébként heti egy. Ágyhúzás: hetente nyáron, télen kéthetente. Ablakpuc: kéthavonta, van egy klassz törlőkendőm, amit csak be kell nedvesíteni, és visz mindent. Portörlés... hááááááááááát ez gyenge pont. Nekem naponta kéne, mivel a szám. gépek nyomják a port...de a heti egyet is alig tudom kiszorítani..
2009. máj. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%

Porszívózni: hetente

Felmosni: hetente

Ágyat húzni: kéthetente

Ablakot pucolni: negyedévente

Port törölni: kéthetente

2009. máj. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
43%

porszivó: naponta

felmosás: hetente 2-3-szor

WC tisztitás: naponta

ablakpucolás: soha (44. emeleten lakom, ablakpucolók jönnek)

portörlés: naponta

ágyhúzás: hetente

Kisgyerek van, mászik össze vissza, muszáj rendnek lenni.

2009. máj. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%

porszívózás: hetente

felmosás: hetente

ágynemű húzás: 3 hete, ez a gyenge pontom, utálok ágyneműthúzni...

ablakpucolás: fél évente

portörlés: hetente

2009. máj. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát én le vagyok maradva tőletek,én egy héten egyszer takarítok "úgy "igazából,persze mindennap mosogatok és beindítom a mosógépet de nekem a pénteki nap a szabad!A férjemmel mindketten dolgozunk!Én Hétfőtől-Csütörtökig reggel 8-tól este 7-8-ig,pedig irodai munkát végzek,a férjem pénteken is és miután haza esek vacsorát kell csináljak mosogatnom kell mosógépet indítani!Így pénteken törlök port pókhálozok,porszívozók,mosok fel fertőtlenítek meg egyebek!Ilyenkor mindent megcsinálok amit tudok,látok terveztem!Totális pucolás a lakásra:)Ezek után irány este a Tesco ott csekkek befizetése,gyógyszertár,tisztitó a kosztümöknek öltönyöknek és nagy bevásárlás:)Nekem a pénteki nap fullos!Örülünk,hogy szombat és vasárnap kicsit együtt lehetünk és mehetünk bár merre fiatalok vagyunk:)Nálunk nincs gyerek de muszáj takarítani!Ágyneműt minden pénteken húzok,ablakot pucolni 3 havonta szoktam!Lehet le vagyok maradva tőletek,de pénteken szinte egész nap takarítok és egy hétig bírja utána már nem!


Kicsit lehet takarítás mániás vagyok:)

2009. máj. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
79%

Szia!

Porszívózás:3 naponta (tengerimalacok miatt :) )

Felmosás:hetente

Ágyhúzás:havonta

Ablakpucolás:2 havonta

Portörlés:Tv,számítógép,amik vonzzák a port--->2-3 naponta,többi (polc,apróságok)--->hetente

2009. máj. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
100%
Hát, ezt kár volt elolvasnom! Én nem vagyok ilyen rendszerezett, mint az előttem szólók. Amikor éppen előbb végzek kicsit a munkahelyemen, akkor megcsinálok ezt-azt otthon. Persze, a hétvége a nagytakarításé, amikor port törlök, felporszívózok és felmosok, de ha ez későbbre marad valami jó program miatt, az sem szokott zavarni. Fogalmam sincs, mennyi időnként végzem el a többit, általában akkor,a mikor látom, hogy ideje lenne. Most próbálom magam rendszerességre szoktatni, mert ősszel megérkezik hozzánk a gólya, és addigra jó lenne egy kicsit jobb háziasszonynak lennem. (Nehogy még a végén elmeneküljön...)
2009. máj. 27. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!