Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mosógép fűtőszál cseréje...

Mosógép fűtőszál cseréje drága mulatság?

Figyelt kérdés

Gyanítom, hogy nem melegíti a vizet. Egy ideje feltűnt, hogy a mosás nem olyan hatékony, s akárhány fokon mosok, az üveg mindig hideg..Most elindítottam egy ecetes mosást, 90 fokon, félúton leállítottam, leáramtalanítottam, s megnéztem a vizet, ami hideg :S

Szerintetek fűtőszál lehet a ludas? Drága cserélni, vagy már új árával vetekszik?


2011. szept. 10. 09:04
 1/4 anonim válasza:
nekem 4 éve számlával volt 7ezer, számla nélkül 5ezer.
2011. szept. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem drága. 5-6 ezerből megvan. De ha már hívsz hozzá szerelőt akkor érdemes vele még átnézetni a mosógép többi részét. Mert én így jártam hogy volt fűtőszál csere majd valami kondenzátor is elszállt utána, amit végülis ingyen kicserélt nekem csak az anyagdíjat kellett perkálnom, arra már nem emlékszem.
2011. szept. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Megnyugodtam :)
2011. szept. 10. 09:25
 4/4 anonim ***** válasza:

De mielőtt cseréled, csinálj egy ecetes mosást, hátha csak nagyon vízköves.

2l ecetet beöntesz a dobba, otthagyod éjszakára, és reggel elindítasz egy mosást 90 fokon.

2011. szept. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!