Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hűtő szagtalanítása?

Hűtő szagtalanítása?

Figyelt kérdés
van egy hűtő, amit még nagymamámtól hoztunk el. semmi baja az égegyadta világon, csak annyi, hogy nagyon büdös, pedig már kimostam és hagytam szellőztetni is. viszont még mindig érzek valami szagot benne, amiért nem szívesen teszem üzembe. van esetleg valami házi praktika ilyen esetre??
2009. ápr. 22. 17:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Próbáltad már esetes vizes ruhával áttörölni?
2009. ápr. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

na azzal még nem:D köszi


hallottam már valahol, csak gondoltam itt is kérdezek ötleteket, hogy citrom félbevágva és feltöltve sóval...

Ez használhat vagy csinálta már valaki?

2009. ápr. 22. 17:56
 3/8 anonim ***** válasza:

Az ecetes vizes átmosást próbáld ki, mert nagyon hatékony.

Ha visszakapcsoltad a hűtőt, tegyél bele egy kis tál szódabikarbónát, de ha tudsz szerezni szilikagélt az a legjobb. (műszaki cikkek és nedvességre érzékeny dolgok mellé csomagolják kis zacskókban)

2009. ápr. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Anyukamtol hallottam es ki is probaltam......egy nagyobb darab faszenet tegyel be a hutobe, es csukd ra az ajtot. Kb 1 ora mulva nem lesz benne semmi szag! De az ecet is nagyon jo ra....
2009. ápr. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a segítségeket!!!
2009. ápr. 23. 13:17
 6/8 anonim válasza:
szódabikarbónás vizzel nagyon jól lehet szagtalanitani
2009. máj. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%
A hűtőnek kaja szaga van és nem hűtő szaga!!!!!!!!!És csinálhatsz te akár mit ,ha abban a papirban tárolod a felvágottat meg a többi dolgot amit a boltban adnak. én tupperware edényekben tárolok mindent felvágott meg sajt sokkal jobban eláll és nincs hűtőszaga a hűtőmnek. szerintem próbáld ki
2010. márc. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
porkolt kave ,a tasakot kicsit nyitva hagyva (allitolag a zacc is jo)
2013. máj. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!