Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan, mivel lehet az új...

Hogyan, mivel lehet az új hűtő szagát elvenni?

Figyelt kérdés
Citromleves vízzel kimostam, de még mindig érzem... :( vegyszert semmiképp nem szeretnék használni. Ha sehogy nem lehet, akkor vajon meddig érződik a szaga? Az étel nem veszi át?
2009. dec. 28. 20:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
szódabikarbónás vízzel mosd ki. tegyél bele egy tálka kávét, az is el szokta venni a hűtőszagot.
2009. dec. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy ecetes vízzel.
2009. dec. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
lehet kapni hűtőbe való szagmentesítőt is
2009. dec. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

tejet borítsd bele, aztán hagyd benne egy ideig


Egyébként étel nemigen veszi át, de azt amúgy is lezárva kéne hűtőbe tenni... Ha vársz pár hetet szerintem magától mérséklődik a szag.

2009. dec. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat! Kipróbálom vagy az ecetes vagy a szódabikarbónás tippet holnap.

Egyébként valóban lezárva teszek majd bele kaját, de pl. a zöldséget nem. Paradicsom, ilyesmi... Vagy a felvágott, azt sem nagyon tudom pluszban becsomagolni, én csak a papírban szoktam, amiben veszem. De tényleg köszönöm a segítséget!!

2009. dec. 28. 20:58
 6/10 anonim válasza:

hi

most vettünk 2 hete hűtőt 3 nap alatt nem volt már szaga...

fölösleges mindenféle baromsággal megpróbálni elvenni a szagát...

2009. dec. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hamar elmegy a "szaga", én félbevágott citromokat helyeztem el benne anno... jó citromillata lett :)
2009. dec. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
vagy egy darab vajat, a vaj jól elveszi a szagokat!
2009. dec. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én almaecettel próbálkoztam!Hát olyan büdös lett, bár hagytam volna azt az új szagot!Aztán sima ecettel, és már elviselhetőbb!Ennek 3 napja!De lehet hogy kipróbálom a tejes tippet!Az még az almaecetnél is jobb lehet! :-)

B.U.É.K.!!

2009. dec. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nekem a szódabikarbóna végülis bejött! Délután betettem és reggelre semmi szaga nem volt a hűtőnek. Utána a mélyhűtőbe is tettem, ott is működik! :-)
2010. jan. 1. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!