Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan lehet az edényről...

Hogyan lehet az edényről letisztítani a már rászáradt, ráégett régi zsírt, olajat?

Figyelt kérdés
2011. szept. 13. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Hideg zsíroldó Még a bőrödet is feloldja. Ahol vannak háztartási/ tisztítószerek, ott találni ilyet is.
2011. szept. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Na írok egy megdöbbentő dolgot. A minap egy boltban füleltem ki két pasi (valószínűleg egyedül állók) beszélgetését. Hozzáteszem, komolynak tűnt az eszme futtatás. Na az egyik elmesélte a másiknak, hogy ő aztán semmi vegyszert nem használ az edényekre. Ami szimpla meleg vízzel nem jön le azt némi homokkal sikálja el (eddig klapp én is szoktam főleg bográcsot homokkal sikálni, de volt már, hogy edényeket is) a pasi kifejtette, hogy ha azzal se nagyon megy, akkor veti be a kutyát. A kutya ugyanis valamiért teljesen tisztára nyalja az edényt. Na a kutya által elnyalt edényt simán többszöri forralással fertőtleníti és kész. Tény, hogy alaposan megnéztem a kutyánk edényét. Kívülről retkes, de a belseje cseppet sem. Mindegy mit és hogyan adok neki :)
2011. szept. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jó sztori, hozzátenném, hogy a kutya nyálában fertőtlenítő van, nem kevés, ezért nem fertőződik el ha seb van rajtuk.Hogy valami választ is írjak, ha már itt vagyok-:) én összekeverem a súrolóport egy kis zsíroldóval és azzal dörzsölöm az edényt.
2011. szept. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi! hát majd nem tudom, mit próbálok ki, keresek vmi zsíroldót... hideg szíroldóm van, de az még ezen sem használ... ennek megbarnult az oldala, jó sötét, szutykos.. minden edényem szép, tiszta, de az olajjal nem tudok mit kezdeni... kutyám nincs, de ha lenne, akkor se nyalatnám ki vele azért :P kösz a válaszokat!
2011. szept. 13. 17:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Áztasd be pár napra mosogatószeres (vagy domestosos) vízbe, aztán ess neki fém szivaccsal. Agglegénylakásba költöztem a páromhoz, gondolhatod mi fogadott. De minden lejött ezzel a módszerrel csak kicsit melós.
2011. szept. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!