Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Fehér nadrágból hogy tudom...

Fehér nadrágból hogy tudom kiszedni a sárfoltokat?

Figyelt kérdés
Most vettem, mert azt mondták kell a munkához, és persze az első nap szépen összesároztam. A nadrágszáron sárpöttyök vannak és egyszerűen nem jön ki se mosógéppel, se kézi mosással, se fehérítővel. Akkor ennyi lenne, hazavágtam egy újonnan vett qrva drága nadrágot? Segítsetek, mert nagyon el vagyok keseredve, tényleg drága volt :S
2011. szept. 13. 19:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Vanish szappan, Lidl-ben kapható folt előkezelő spray, oxigénes folttisztítóba való áztatás. Hirtelen ezek jutottak eszembe. Persze, nem együtt alkalmazni ezeket.
2011. szept. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
vanish szappant épp most próbáltam ki. Valamennyire halványította a foltokat, végül is már a "nem olyan vészes" kategóriában van. De sajnos még mindig látszik :S na majd holnap megnézem ,ha megszáradt milyen, köszi a választ :) és persze várok egyéb tanácsot is !!! A mosószódán gondolkodtam még :D
2011. szept. 13. 20:02
 3/9 anonim ***** válasza:
Egy pici hypo?
2011. szept. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

idézet:

"Ha sárfoltot akarunk eltávolítani szőnyegből, ruhából, hagyjuk megszáradni, majd keféljük ki, és ha ezután sem tűnt el a folt, használjunk 30%-os ecetes vizet!"

2011. szept. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
42%

a munkásgatya sosem fog előlépni estélyi gatyesz sorba.

úgyhogy máskor is koszos lesz legalább felavattad és tuti az nem sár mert az kijönne,nem lehet hogy olajjal kevert valami trutyi??

2011. szept. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem munkás gatya, meg volt szabva, hogy fehér nadrágban kell menni, de persze lehetőség nincs, hogy ott öltözz át, és nem is akartam munkás gatyát venni, hiszen elég volt egy sima fehér farmer is. Még örültem is neki, mert azelőtt sosem vettem volna fehér gatyát, de egyszerűen sáros lett. biztos ,hogy sár, mert még munka előtt feltűnt, hogy van ott valami, de már eljöttem otthonról. Fehérítőt próbáltam, az semmit nem hatott, most ez a vanish szappan úgy látszik hatott valamit. De már eléggé beszáradt folt, mert én naiv azt hittem majd a hiper szuper modern mosógép kiszedi. Hát sz@rt sem ért... mosószódával nem érnék többet? Úgy hallottam ezek a régi módszerek messze jobbak, mint ezek a mai sz@rok :D
2011. szept. 13. 20:56
 7/9 anonim ***** válasza:
Domestos
2011. szept. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A mamám úgy tanított, hogy a sarat hagyjuk megszáradni (nadrágon, kabáton), majd dörzsöljük át, erős szálú kefével keféljük ki. Ha még maradt nyoma, csak ezek után mossuk ki.
2011. szept. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg kézzel mosni. Dörzsöld be mosószappannal és adj neki körömkefével. Fordítsd ki és ugyanazt a visszáján is, hogy a szálak közül kijöjjön. Lehet, hogy olajos sár volt.
2011. szept. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!