Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Lehet mosógépben mosni nem...

Lehet mosógépben mosni nem szövet kabátot?

Figyelt kérdés
Ki szeretném mosni a télikabátom, nem szövet, de nem is túrakabát, béléssel bélelt, patentos kabát. kimoshatom itthon? akár kézben is?
2011. szept. 20. 09:03
 1/5 anonim ***** válasza:
nézd meg a címkéjét. tuti ki lehet mosni.
2011. szept. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kézzel mosni nem érdemes, mert nagyon fárasztó. Hacsak nem valami speciális anyag, akkor nyugodtan kimoshatod. Ha van rajta sok zseb, cipzár, zsinórok, stb., akkor tedd be egy kímélő programra 30 fokra, attól tuti semmi baja nem lesz.
2011. szept. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, moshatod mosógépben. Használj hozzá folyékony mosószert.

Én egyszer a fekete kabátomat mosóPORRAL mostam ki, amikor kivettem azt hittem sírva fakadok. Rajta voltak a kis fehér porok, nem ázott el teljesen a por. Azóta csak folyékonyat használok.

2011. szept. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a tippeket!
2011. szept. 20. 11:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha a címke szerint lehet, akkor igen. Nekem van kézi mosás funkció a gépemen, de gondolom a kímélő is megteszi, de én levenném a centrifugát, max. 800-ra.
2011. szept. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!