Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit dolgozhatnék itthonról,...

Mit dolgozhatnék itthonról, amivel "kis" plusszhoz juttatnám a családot?

Figyelt kérdés
A naggyal (2,5 éves) itthon vagyok, most jön a pici (fél év múlva, ez mind rendben is lenne, csak nehezebb körülmények közé kerültünk mint azt vártuk. Internetes munka is szóba jöhet, de nem ilyen barátoknak terjesztős, átvágós munka, hanem valós dolog, amivel lehet pénzt keresni, legalább a kicsi érkezéséig.
2011. szept. 23. 08:13
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%

1. csináljatok nagytakarítást, és a felesleges dolgokat add el a teszveszen/vaterán. Sok apró fillérből a végén sok pénz lesz.

2. Avon termékek árulása vagy Oriflame, attól függ mi megy a környéketeken.

3. Szórólapozás, de abból sok pénz nem jön össze.


Távmunkát nehéz találni, főleg olyat ami csak ideiglenes amíg jön a legkisebb.

2011. szept. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Vatera jó ötlet, Avon errefelé már lejárt lemez, nem veszik és sokan is csinálják,de már inkább sokan abbahagyták. Nem feltétlen hagynám abba a kicsi érkezésével a munkát. Írjatok még légyszi!
2011. szept. 23. 08:35
 3/12 anonim válasza:
100%
vigyázz más kisgyerekre. plakátold ki a rendelőben, védőnőnél, stb.
2011. szept. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Inez.R. ***** válasza:
100%

Jó lenne tudni, mihez értesz, milyen nyelveket beszélsz, mi a szakmád, mihez van felszerelésed, esetleg gépeid, eszközeid otthon, stb.. Nekem van egy barátnőm, aki sokat jár konditerembe, és én varrom az edzős pólóit. Mivel nagyon csinos a lány, és jókat tervez magának, így sokat el is tud adni, ebből van egy kis pénzünk mindkettőnknek. Lehet hogy ha össze tudnál állni valakivel, akinek volna munkája, de nem győzi (esetleg ő is babát vár), az megoldás lenne. Ismerősök között nézz körül, hátha van valaki, akinek segítségre van szüksége.

Sok sikert.. :)

2011. szept. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

MLM meló, de csak megbízható, többéves múltra tekintő cégben, mert az a biztos.

Én foreverezek, nekem bevált, lehet vele keresni, a termékek szuperek, mi is csak azokat használjuk, nagyon beváltak, a cég stabil, 33 éves múltra tekint vissza, még sose volt gond a bónuszkifizetéseknél, 15-én akkor is a számlán van, a piros hó esik. :-)

2011. szept. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Inez.R. ***** válasza:
100%
Még valami eszembe jutott: kaját úgyis főzöl a családnak. Nézz körül, hátha van az ismerőseid között, akinek nincs ideje főzni, vagy nem tud. Idős rokon, elfoglalt dolgozó, satöbbi. Én elég sokat fizettem a kész kajákért, mikor 24-72 órákat dolgoztam, de kellett itthonra a főtt étel, és kicsi volt a gyerekem még.
2011. szept. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Kerria válasza:
100%

Környéketeken ha vannak idősek, vagy szimplán elfoglalt emberek, akkor be is vásárolhatsz nekik.

Ez annyiban bonyolult, hogy először hosszabb beszélgetés kell, miből milyen fajtát, márkát szeret az illető, de később pofonegyszerű már. Ha van kocsid, akkor meg akár több embernek is meg tudod ezt oldani. Eleinte csak a közvetlen környezetedből fognak erre rákapni, hisze gy vadidegennek nem adnak csak úgy pénzt, de aztán szájhagyomány útján Te lesz a helyi beszerző :)

2011. szept. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek! Az MLM céges válaszolót kérném, hogy írjon még a munkájáról, ha nem gond.

Végzettségem szerint kereskedelmi technikus vagyok, értek kicsit a kertészethet is. Itthon rendelkezek internettel.

2011. szept. 23. 11:00
 9/12 A kérdező kommentje:

Szivesen csinálnék valami összeszerelős, bedolgozós melót.

(Ja, varrni sajnos nem tudok)

A másnak bevásárlás kilőve, nem nagyon cipelhetek.

A pénzen kívül azért is jó lenne valamit csinálni, hogy lekössem magam, ne agyaljak feleslegesen. :-)

2011. szept. 23. 11:03
 10/12 Kerria válasza:
100%

Ami még így eszembe jutott, főiskolások és egyetemisták körében régebben én tudtam vele keresni, kidolgozás, gépelés... persze azon a szakterületen, amiben jártas vagy.

Jó babavárást, és remélem jelentkezik az MLM-es válaszoló.

Szép napot!

2011. szept. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!