Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan lehet a legeredményeseb...

Hogyan lehet a legeredményesebben megtisztítani az ezüst karkötőket? Sidollal próbálkoztam eddig, de nem lett tőle eléggé fényes.

Figyelt kérdés
Fogkrémet is próbáltam, az sem jött be:S
2011. szept. 27. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Van valami tégelyes ezüst tisztító folyadék, ékszerboltban lehet kapni, nem túl drága. Belemeríted az ékszereket, hagyod állni, kiveszed, szárazra törlöd.

Van amelyik ezüst ékszerünk nagyon szép lett tőle, de van olyan is, amelyikre nem volt jó.

2011. szept. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezt találtam egy fórumon:

hát gyerekek nekem a termálvíztől FEKETE lett az ezüsnyakláncom medállal együtt, és kipróbáltam azt, hogy ráraktam az ezüstjeimet alufóiára (10x10cm), aztán raktam bele mosogatószert (mindegy milyet)és forralni kezdtem. 10 perc múlva az alufólia fekete lett az ezüst alatt, az ezüst pedig oylan csillogóan tiszta és fényes, mint még soha. . . megéri!!!

2011. szept. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én kevéske forrásban levő vízbe szódabikarbónát és az ezüst nyakláncomat tettem (pezsgett). Tisztább lett! De olyan szerintem már nem lesz, mint újonnan.
2011. okt. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A legkülönbözőbb fémtárgyakat mi újabban mosogatógépben tisztítjuk Jar Platinum mosogatótablettával. Fontos a tabletta típusa (bár az összes kaphatót nyilván nem próbáltuk végig). Elképesztő az eredmény, mintha vadonat újak lennének utána a fémtárgyak.
2021. júl. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!