Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » El szoktál mosogatni magad után?

El szoktál mosogatni magad után?

Figyelt kérdés
Vagy megvárjátok míg összegyűlik, és majd egyszerre valaki?:) Kort is írjatok!
2011. okt. 1. 12:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Megvárjuk, míg összegyűlik, majd 90%, hogy én fogom elmosogatni. Mondjuk nem bánom, szeretek locspocsolni. A férjem csak azért mosogat ilyen keveset, mert ő más házimunkát csinál (pl. főz). A gyerekek meg még kicsik, de ha már fel fogják érni a mosogatót, megtanítom nekik is, hogy kell. 30N
2011. okt. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

én az albérletben azonnal elmosogatom amit lehet ne száradjon rá. ami meg zsírosabb azt beáztatom pár órára és utána.

anyukám meg itthon mosogatógéppel mosogat, mert sokkal kevesebb vízzel (pénzből) megvan.

2011. okt. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
bocsi lemaradt 21L
2011. okt. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
nem. csak berakom a mosogatógépbe
2011. okt. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Még szép, hogy elmosogatok magam után, meg mások meg a többi családtag után is, mert nekem visszatetsző egy mosatlannal teli konyha. Egyedül, ha későn vacsizunk, akkor a mosogatnivaló megvár reggelig.

21L(egyébként már 13éves korom óta így van)

2011. okt. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Én mindig elmosogatok magam után, így kevesebb marad. Valamikor anyámék után is elmosogatok ha olyan kedvem támad, de ez ritka mert nekem más házimunkám van.
2011. okt. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Muszáj, mivel más nem csinálja meg helyettem (kolesz, na, meg ugye, ha bent hagyom, alulra kerül, onnan meg ember nem guberálja ki...), de általában nem azonnal esek neki.
2011. okt. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

mivel ketten vagyunk, és az emberemet nem engedem a konyha közelébe :) ezért többnyire megvárom míg összegyűlik egy nagyobb adag, és akkor mosom el. rászáradni nem szokott, mivel gyakran használom a konyhai csapot, így éri víz a koszos edényt. tehát valamennyi leázik.

aztán engedek meleg vizet, teszek bele mosogatószert, leázik a nagyja, és utána már csak a szivaccsal áttörlöm és leöblítem.

2011. okt. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
64%

Én még sosem mosogattam.

35/F

2011. okt. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
jujj te amig nem volt mosogatógép kész rémálom anyumék dolgoztak tesom hol itthon volt hol nem és én jöttem fel barátokal és ugye szégyeltem elmosogattam de ez kb 11 éves korom ota van igy én már akkor is okos és érett voltam koromhoz képest ezt nagyon sokan mondták ha láttam hogy sok a mosniovaló kimostam igaz a mosógép adagoloját nehezen értem el (felültöltős whirlpool de vittem a széket és megoldottam meg a teregetést is igaz nem volt egyszerű porszivozni is szoktam szal én házias vagyok nem szeretem ha kupleráj és mocsok vesz körül de mostmár szerencsére van mosogatógép és nem kell kézzel mosogatni
2011. okt. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!