Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mivel és hogyan takarítjátok...

Mivel és hogyan takarítjátok a lamináltat? Tisztítószerre és felmosóra is kíváncsi vagyok. Hallottam, hogy helytelen takarítással tönkre lehet tenni.

Figyelt kérdés
2011. okt. 3. 22:05
 1/4 anonim válasza:
Én öblítős vízzel mosom fel általában kicsavart moppal. Nem a felmosófejes, hanem ami téglalap alakú lapos, műanyagra húzható. Nem tudom érted-e így, hogy mi az. Szerintem tönkretenni csak azzal lehet, ha állandóan eláztatod. De passz, nem biztos ám:)
2011. okt. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


ilyesmi nem pont ez asszem 1000 Ft körül volt


valamint SOFIX laminált tisztító szerrel olyan 700-800 Ft de elég 1 jó darabig mert kb 1 kupak kell 5 lityi vízbe

2011. okt. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én SOFIX-al vagy ecetes vízzel. Vileda felmosófejet (ami 1 cm széles csíkokból áll) használok és azt is jól kicsavarom, úgy alig lesz nedves tőle a padló. A "madzagos" felmosófejjel túl sok víz kerül rá és felpördülnek a parketta elemek szélei.
2011. okt. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Öt éve mosom heti 2* ált. mert a gyerekek erősen koszolják. Amwayes Loc tisztítószerrel ált., de mikor nem volt, akkor sima bármilyen felmosóval, Dm-essel, Ciffel és madzagos moppal. Mivel a padlóban mennek nálunk a fűtéscsövek vagy meleg van amúgy is, hamar szárad, nem látom, hogy baja lenne. Nem tudtam, hogy ennyire faksznis a takarítása.
2011. okt. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!