Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen szójatej főző gépet...

Milyen szójatej főző gépet vegyek?

Figyelt kérdés
Ha használsz ilyet, kérlek, írd le a nevét és tapasztalataid vele kapcsolatban, mert szeretnék venni egyet, nagy segítség lenne, ha tényleg jó. Ja, és hogy hol lehet kapni, mennyibe kerül, ilyesmi. Köszi szépen!
2009. ápr. 28. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Mielőtt beleölsz egy csomó pénzt a gép vásárlásába, ajánlom, hogy nézz utána /itt a neten is!/ A SZÓJÁNAK!!! Nagyon sok dolog derült ki mára róla és nem éppen kedvezőek.Sőt: a kerülendő élelmiszerek közé sorolják, de inkább rád bízom a kutakodást.
2009. ápr. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Orvosi utasításra lettem vegetáriánus 19 éve, szükségem van a szójára. Igazi orvos diplomával, működési engedéllyel :)


A géppel nem csak szójából lehet tejet készíteni, hanem más gabonákból és magvakból is.

2009. máj. 4. 13:04
 3/4 anonim válasza:

Én Amerikából rendeltem egy Soyabella nevű gépet, kb 25ezer forintért, mert itthon ugyanezt 50ezerért árulják. Majdnem minden nap használom, jól működik. Nem túl olcsó, de szerintem megéri, mert csak egy gombnyomás és megfőzi amit kell, csomó időtől és fáradtságtól kímél meg.

A média felkapta a szóját, de a rémhírek ellenére napi 0,8 liter teljes nyugalomban fogyasztható.

2009. nov. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Végül vadi új Soyabellát vettem (boltban). Sajnos! Mert 1 évig se bírta, kimúlt. Garanciáztatni Pestre kellett volna vinni, de apu lefújta... Azóta magára vállalta és ő főzi nagyfazékban a szójatejet! :)
2010. júl. 31. 00:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!