Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Van egy alattomos pók a...

Van egy alattomos pók a lakásban, hogyan védekezzek ellene?

Figyelt kérdés
Nem tudom,h jó kategóriában indítottam-e a kérdést, de elmesélem a problémám. Kb. 1 hónapja beköltözött a 2 éves lányom szobájába egy alattomos pókica, aki éjjelenként bizony erősen garázdálkodik, szegény gyereken 5 ft-os nagyságú gennyes csípések vannak, ahol épp éri, mst épp a két kézfeje, nyaka és arca az áldozat. Az összes szekrényt elhúztuk, ágyneműtarrtóját kipucoltam, kipakoltam az összes ruhát, áthajtogattam, stb., szóval agyon lett takarítva a szobája, de a pók ezek szerint nem esett bele a szórásba, így még mindig műveli amit nem kéne és már nagyon sajnálom a lányomat.. :S Ti mit tennétek? Egyáltalán milyen agresszív pók tud ilyen hatalmas és fájdalmas, viszkető, gennyesedő csípéseket okozni, úgy, hogy még be is dagad tőle az egész kézfeje?
2011. okt. 12. 09:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Elsőre fogjátok a gyereket, és ágyastól pakoljátok máshova pár napra. Ha nincs új csípés, akkor lehet raidelni a szobát jó alaposan, aztán takarítani, mert gyerek mellett nem árthat.

Ha van új csípés, akkor az ágyban lesz, és ha tippelhetek, ágyi poloska, amúgy is az ugrana be elsőre. Hát ez esetben én nem vacakolnék, ágyneműt úgy repíteném ki, ahogy tudom, minden mást jóóóó alaposan átfésülni, meg szakértővel elintézni a dolgot. Tesóméknál egyszer koliban voltak ágyi poloskák... csodás volt. :S

2011. okt. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Egyszer nálunk is voltak ágyi poloskák. Mindig este, sötétedés után jöttek elő.

Előtte azt se tudtam, hogy létezik ilyen. Vadonat új, bútorboltban vett ággyal kerültek be a lakásba.

Aztán végül sikerült kiirtani őket.

2011. okt. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Oké, nem biztos, hogy pók, de másra nem nagyon tippelek, hetente 1x 60 fokon kimosom az ágyneműjét is meg a szivacs matracot is a mosógépben, lehetetlen, hogy poloska legyen. Állatunk nincsen és nem is járkálunk állat közelében. Valószínűleg az ágyban lehet, mert ágyastól átpakoltam a nyuszikámat és ugyanúgy csípi az a rovar vagy akármi. Köszi az ötletet, megpróbálom a rovarírtóval, eddig nem mertem, nehogy többet ártsak vele a gyereknek, de ha ennyien mondjátok, kipróbálom. Különben most, hogy így írtátok, h nem biztos, h pók, rákerestem a pókcsípésre és ezt találtam: [link] Nálunk ugyanez a szitu...
2011. okt. 14. 13:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!