Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Vastag, "szőrös" pokrócot...

Vastag, "szőrös" pokrócot mivel/hogyan lehet kitisztítani?

Figyelt kérdés
jó lenne teljesen kitisztítani, de a mosógép vizesen nem bírná el, sőt sztem bele se férne
2011. okt. 15. 01:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is olyan van,hogy a gépbe nem fér bele.Vagy patyolat ami nekem 2500-3000 Ft.-ba került volna.De én a legnagyobb melegben a szomszédnak van az udvarjukon egy fürdőkád abba áztattam be,meg a gyerek lábbal taposta(még élvezte is)2-3 léről kiöblítettük és egy létrára terítettük rá csepegjen ki a nagyja és úgy vittük haza kötélen száradt tovább.
2011. okt. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak kézzel tudod kimosni a kádban jól ki kell nyomkodni leengedni róla a vizet utánna töbször kiöbliteni atán a vizet ha leengedted hagyni hogy amennyire csak tud lefolyon a legjobb ha ketten amennyire csak tudjátok kicsavarjátok. Ha nem mered kimosni add be tisztitóba.
2011. okt. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is van ilyen:

1. Kádban, (amikor odakint 40 fok van) két szeres-léből kigyúrom, 2-3 léből öblítem.

2. A közönséges pelenka-szárító összecsukva szépen megáll a kádban, arra ráfektetem, kb. 24 órát csorog.

3. Utána mehet a pelenka-szárító az erkélyen felállítva, azon csorog tovább, aláteszek egy lavort, hogy ne a szomszéd nyakába csorogjon. (persze, közben hajtogatni, forgatni kell, mert kiterítve nem fér rá)

2011. okt. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
2011. okt. 15. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!