Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Olajsütő, az a típus, amihez...

Scatha kérdése:

Olajsütő, az a típus, amihez csak egy evőkanál olaj kell. Akinek van, mi a véleménye róla?

Figyelt kérdés
Anyámnak vennék Karácsonyra ilyet, szerintetek megéri? Tapasztalatok?
2011. okt. 17. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Tefal Actifry - én nagyon szeretem, mert rengetegszer van nálunk sült krumpli (kisfiam imádja) és így olaj nélkül teljesen egészségesen készül (a fagyasztott krumplihoz egyáltalán nem kell olajat tenni, csak a frissen pucolt, összevágotthoz)

20 perc alatt megsül a vacsorához a krumpli, nincs olajszag és mialatt sül én csinálom a húst meg a salátát és minden egyszerre lesz kész


Ha gyakran esztek sült krumplit, akkor csak ajánlani tudom. Ha nem, akkor inkább pl a hot pant - a nagyszüleim odavannak érte - a sült csirkétől a hurka-tepsiskrumplin keresztül a párolt káposztáig mindent ebben csinálnak, mert ketten vannak papával és így a kis adagért nem kell begyújtani a sütőt.

2011. okt. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is van, imádom. Én rántottakat is csinálok benne, minden nagyon finom, egyedül a sertéscombból készült brassói lett rossz, előbb kiszáradt mint megsült volna, de én voltam a hibás, nem ilyen húsból kellett volna.

Még bundáskenyeret is lehet sütni benne. :)


Viszont: ha a szüleid a hagyományos magyar konyhát kedvelik, mint pl. jó zsíros-szaftos húsok, "tradícionális" módszerek, akkor ne vegyél nekik. Az enyémek sem nyitottak az ilyesmire, az egészséges táplálozást mint olyat zsigerből elutasítják, mondván, hogy ha 60 évig jó volt nekik így, ezután is jó lesz. Anyukám mindent lábosban süt-főz. Még a normál olajsütőt sem használta, amit vettünk neki, el is kellett adni.

2011. okt. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


Itt 500 hozzászólást olvashatsz róla. :)

2011. okt. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi nektek! :)

Sok mindent sütünk olajban, már régen szerettem volna ilyen gépet, de anyu mindig tiltakozott, mondván, drága az olaj. Nagyon örülök, hogy ilyen jó véleménnyel vagytok, akkor vége az órákig tartó tűzhely előtt toporgásnak. Még egyszer köszönöm! :)

2011. okt. 18. 07:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!