Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Homelite HCS 3335 B láncfűrész...

Homelite HCS 3335 B láncfűrészből alapjáraton csepeg az olaj, ez így normális?

Figyelt kérdés

A láncfűrész vadi új, ma volt először beindítva.

Beindítás után 5 percet ment alapjáraton, aztán kb 10 gally volt vele levágva.

Majd alapjáraton észrevettem, hogy kb 10 másodpercenként csepeg belőle az olaj folyamatosan szabályosan.


Ez így normális? Ennek így kell működnie?


2011. jún. 5. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem írtad honnan csepeg.

Ha lánckenőolaj, és a lánc környékéről jön lehet normális is, mivel nem megy a lánc alapjáraton, és nincs ami elhordja az olajat.

2011. jún. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha a lap orrát egy fa felé tartod tőle kb 10cm-re és adsz egy gázfröccsöt akkor kell egy kis olajfröcskölésnek lenni. Ez természetes. Van lánc kenésed. Arra vigyázz, hogy e próbánál a lánc ne érjen a fához!

Egyébként a csepegés normális. Addig jó míg csepeg.

2011. jún. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Aha akkor rendben. Természetesen a láncolaj csepeg.

A fa elé nagy gáz fröcskölés próbát próbáltam az megyen fröcsköl.

Csak valahonnan régebbről hallottam hogy alapjáraton nem kell neki csepegni mert olyankor egy szelepféleség elzárja.

Na de ha így jó akkor rendben. Köszönöm válaszaitokat.

2011. jún. 5. 20:15
 4/4 ZsezSi válasza:
Új Stihleknél is csöpög. Pedig annak téll "nemszabadna" ,de amíg nem olyan vészes addig jó. :) Brümmög akk jó :P
2011. jún. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!