Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Venni szeretnék egy szárítógép...

Venni szeretnék egy szárítógépet. DE nem halottam volna hogy valaki dicsérné valamelyiket. Tényleg gyűri a ruhákat és sokat eszik?

Figyelt kérdés
2011. okt. 25. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A ruhákat annyira nem gyűri, de igen, sokat eszik. 2000-4000W-ot, ami nem olcsó.
2011. okt. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
...és iszonyatosan gyűri a ruhákat. Úgy szoktam szárítani, hogy a megengedett mennyiség felét sem rakom bele, és akkor nem gyűr annyira, viszont totál gazdaságtalan. Nálunk viszont muszáj, 3 gyerek van, és panellakás. Egy hányós-hasmenéses vírusfertőzés esetében ez napi 3-6 ágyneműgarnitúra mosását kívánja, úgyhogy mindent összevetve örülök, hogy van szárítógépem, és nem bántam meg hogy költöttem rá.
2011. okt. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%
Fogyasztása egy mosási ciklus alatt kb 4 kwh, ami mondjuk 250 ft. Ezt szoroszd be azzal, hogy hányszor mosol havonta...
2011. nov. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Okay, 250Ft/szárítás, de amennyi ideig kiteregetsz meg összeszeded, ha csak a magánéletre ennyi plusz idő jutna. (:

Whirlpool -nak most jött ki egy új generációs gépe hőszivattyús, A++++ (: Igaz az ára 2 kiló felett van... Szóval a kivezetéses gépek felfujják a ruhát, nem vicc, nem kell vasalni, csak be a szekrénybe és slussz. (: Ja és sokkal puhább alapból, mint az öblítő rekámokban... Van gázzal működő félprofi légkivezetéses gép is...

2011. nov. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!