Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » A két bútor közül érdemes...

A két bútor közül érdemes valamelyiket megvenni?

Figyelt kérdés

Az első nagyon tetszik, egy nappalit összeállítani belőle olyan 160.000 Ft lenne:

[link]


A másodikra véletlen bukkantam rá, ez nagyon olcsó lenne, de attól félek, silány:

[link]

Írtam a cégnek és azt válaszolta, hogy a bútorlapok 16 mm-esek. Az kevés nem? Az hogy bírja meg a TV-t? (régi típusú nagy tv)Csakhát az ára...


2011. márc. 17. 08:48
 1/10 anonim ***** válasza:
A második Black Red White gyártmány, az egy jó márka, minőségi bútorokat csinálnak
2011. márc. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A súlyt elbírná. De mindkettőnél kérdés,hogy ki szereli össze?

Régebben mi is vettünk összeszerelhető szekrényeket lapokban. Úgy hirdették,hogy bárki összetudja szerelni. Asztalost kellett hívatnunk,mert egyetlen furat sem stimmelt a másikhoz.

Gondolj erre is,mielőtt döntesz.

2011. márc. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én egyiket sem venném meg, mert szerintem nagyon ronda ez a csíkos minta, de ez ízlés dolga. Viszont ha a második kijön negyedannyiból, mint az első, akkor egyértelműen érdemes azt megvenni. Legfeljebb ha nem bírná meg a tévét, tesztek bele egy rejtett konzolt, az megvan párezer Ft-ból és még mindig jobban jártatok. Vagy a fennmaradó 120 ezerből vegyetek egy könnyű, vékony tévét :D:D
2011. márc. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is bírni fogja! Ha mi Ikeásunk bírta, akkor ez is. Kb. egy vastagok!:)
2011. márc. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

szerintem egyik sem csúnya

a konyhaszekrényünk legalább 22 éves, ugyanilyen lapokból áll

2011. márc. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi.

Én úgy tapasztaltam, hogy ma a legtöbb bútor összeszerelhetős már. A színe meg tényleg ízlés kérdése, nekem tetszik.

Csak láttam egy boltban hasonlóakat olcsón és pehelykönnyű anyagból voltak. Ezért is. De lehet jobb lesz azt megnézni a boltban inkább.

2011. márc. 17. 12:46
 7/10 anonim válasza:

Szinte valamennyi válasz sántit. Először is, mindkét bútor Black Red White termék, és mint ilyen, jó minőségű, nem 16-os, hanem 21-es laminált lapokból készül.

Az első eladó hivatalos viszonteladó, a másik nem az, a második nem márkakereskedő, még, ha a honlapján annak is tünteti magát fel, ez egy ismeretlen valaki. (Ennek az esetleges garancia esetén van jelentősége) Az első termék egy elemes család, rengeteg féle variálási lehetőséggel, a második egy akciós öszeállítás, fix kialakítással, ami csak addig kapható, amig az X darab legyártott szekrénysor el nem fogy a gyárból. A furat nem passzol... Hmmm... Lehet, hogy vannak olan gyártók, akiknél ez előfordul, a BRW nem az a cég. Az első bútort javaslom mindenképp.

2011. márc. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 nyuszimancs válasza:

Szerintem is mind a két terméket a Black Red White gyártja. Az mindenben úgy van, ha darabonként veszel meg valamit többre jön ki, mintha egyben vennéd. Pl ha egy új kocsit akarsz alkatrészenként összerakni dupla vagy háromszoros ár jön ki, mintha besétálnál egy szalonba és vennél egy újat. Itt is ez a helyzet. Az egyik elemes, a másik egy kész szekrénysor. Nem lehet összehasonlítani a krokodilt a villamossal :-))

Ne hagyd magad átverni, biztos, hogy nem 21 mm-es bútorlapból van, ezt csak a hozzá nem értők, kóklerek állítják, vagy akik sose láttak Brw bútort, hiszen a választék nagy része 16 mm-es lapból áll. Mindkét honlap forgalmazhat Black Red White bútort, mindkettőnek írásos szerződése van Black Red White bútorok forgalmazására. Így azt a bútort válaszd amelyik szimpatikusabb, tetszetősebb, hasznosabb, és árban a pénztárcádhoz közelebb áll.

2011. ápr. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
"Mindkét honlap forgalmazhat Black Red White bútort, mindkettőnek írásos szerződése van Black Red White bútorok forgalmazására." Ez nem igaz. Az avernusnak nincs szerződése, és soha nem is lesz, az nem hivatalos képviselet.
2011. ápr. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 nyuszimancs válasza:
Sikerült végül döntened? Reméljük a legjobbat vetted, és csak eredeti Black Red White bútort, nem holmi kóklerek által ki tudja honnan beszerzett koppintást. Úgy látom az Avernus Bútor továbbra is hivatalos Black Red White értékesítő :-). Talán a másik is az maradt, még. Ha esetleg írnál arról hogyan vált be a bútor és egyáltalán melyiket vetted meg, azt megköszönnénk.
2014. jan. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!