Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Miért nincs illata a ruháimnak?

Miért nincs illata a ruháimnak?

Figyelt kérdés

Kipróbáltam már mindenféle öblítőt, és amikor kivettem a mosógépből, nagyon jó illatuk volt, csak 1 idő után már nem éreztem, vagy megszoktam. akkor váltottam, de most már mosás után sincs jó illatuk. ha megszáradnak, akkor meg szinte semmi.

hogy csinálják mások, hogy már messziről érezni az illatot?

raktam már bele én is 3-szoros mennyiséget, de így meg túl drága.

nem szoktam hígítani a koncentrátumokat, volt hogy hagytam állni a ruhákat a vízben (öblítőstop), és nem jó


2009. máj. 5. 14:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez mosóportól is függ szerintem. milyen mosóport használsz? Én Dosia-t fehérítőset használok, és bármilyen öblítő nagyon illatos mellette, olcsó, drága, az mindegy. Coccolino-t nem szeretem, mert az tényleg nem jó, és nagyon drága. Én sem szoktam higítani, nem is kell. Próbálj kicsit kevesebb ruhát rakni a mosódobba, és akkor jobban tudja a mosógép átmosni, és átöblíteni a ruhákat.

Sok Sikert!

2009. máj. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

SZerintem ez általába így van. egy szagot 3 perc után megszokunk..ez most olyan, hogy bemész egy albérletbe aztmondod: hú de jó illata van de 1-2 hét múlva már nem fogod érezni..

ha meg azt akarod hogy illatosak legyenek fújd be magad parfümmel:D

2009. aug. 17. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!