Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen napszakban rakjátok...

Milyen napszakban rakjátok meg a cserépkályhát?

Figyelt kérdés
Hogy tudjátok megoldadni, ha mindketten dolgoztok és csak késő délután / inkább este értek haza? Érdemes még akkor foglalatoskodni vele?
2011. nov. 10. 12:30
 1/5 anonim válasza:

Kedves kérdező, ugyan nekünk nem cserépkályhánk hanem kandallónk van, de szerintem a kérdésre ez is megadja a választ.


Nálunk úgy van hogy általában én érek előbb haza 5-6 körül, párom egy órával később. Akkor megrakom jól, és begyújtok hogy meleg legyen, mire megjön. Míg vacsorázunk, teszünk veszünk tévézünk, mindig teszek rá 1-1 fahasábot, hogy ne aludjon ki a tűz, aztán lefekvés előtt még egyszer jól megpakolom hogy reggelig kitartson. Reggel általában ilyenkor még parázslik, akkor mivel korábban kelek, teszek rá egy keveset, és az kitart addig amíg még reggel otthon vagyunk. Napközben mivel egyikőnk sincs otthon, nem megoldható hogy fűtsünk, de elég gyorsan meleget csinál a kandalló, szóval nekünk nem gond.

2011. nov. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a választ szerintem hasonlóan működik a dolog.

Szóval du 5-6-kor még érdemes.

2011. nov. 10. 12:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem vaskályhám van és 1-2 óra alatt jó meleget lehet vele csinálni. Szerintem mindenképpen érdemes még 5-6 órakor megrakni. Szerintem a te cserépkályhád még jobban is tartja a meleget, mint az én kályhám.
2011. nov. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2011. nov. 10. 14:54
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy jó és jól megépített cserépkályha legalább 10-12 órán

át fűt,viszont a felfűtési ideje viszonylag hosszú legalább 1,5-2óra.Nálunk míg-nincs kemény hideg-1X gyújtunk be du 4-5

óra körül.

2011. nov. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!