Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A Vanish szőnyegtisztító...

A Vanish szőnyegtisztító mennyire erős tisztítószer?

Figyelt kérdés
Úgy értem szükséges -e gumikesztyű? Belégzésnél káros-e, mint pl a sósav, stb. (Remélem nem moderálnak ki mert konkrét terméknevet írok, de ilyesmikről a reklámokban nem világosítanak fel, tehát kénytelen vagyok mások tapasztalatára hagyatkozni)
2011. nov. 24. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Ùgy kb. 2 hónapja fújtam el egy teljes flakonnal a szönyeg egyik részére, mert a gyerek odapisilt :D

Még itt vagyok.... nem hinném, hogy káros lenne az egészségre.

Persze, gumikesztyü, meg maszk nélkül!

2011. nov. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gumikesztyűt tanácsos használni, ha arról a fajtáról van szó, amiből sűrű habot kell csinálni, és szivaccsal, kefével felhordani. Belégzése nem jelent veszélyt, most, hogy már hidegre fordult az időjárás, az sem baj ha nem nyitott ablaknál használod.
2011. nov. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem sokkal jobban bevált az ecet. Nem káros,gyorsan elpárolog,és jobban tisztít,mint a többi gyári szer.
2011. nov. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A műhelyemben sikáltam fel vele a padlószőnyeget és utána kicsit szúró szagot éreztem. Az ecetet kipróbálom. Köszi.
2011. nov. 25. 09:25
 5/5 anonim válasza:
A munkahelyemen egy cég ezzel tisztította ki a padlószőnyeget.Utána mindenki bőrkiütést kapott.
2011. nov. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!