Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Szappanfőzéshez anyagok hol...

Szappanfőzéshez anyagok hol kaphatóak Szegeden?

Figyelt kérdés

Kókuszvaj, pálmaolaj, ricinusolaj, lúg (NaOH por).

Az is segítség lenne, ha megírnátok milyen típusú boltban kell keresni ezeket.



2011. nov. 29. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Vegyszerboltban pld pesten a József körút 65-ben.NaOH port nem lehet kapni egészségvédelmi szempontból, csak tablettázottat.Ezerféle szappant lehet kapni házilag nem lehet olyan jó minőséget készíteni és árban is sokba kerül.Az meg egy totális tévhit azt képzelni hogy az üzemi gyártmányok rosszak.
2011. nov. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. A szappant ajándékba készítenénk, és nem azért, mert megvagyunk győződve róla, hogy a bolti rossz.
2011. nov. 29. 19:31
 3/5 anonim válasza:

Vegyszerboltból a lúg.

Zsiradék sok helyről.

2012. febr. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Port tudsz csinálni otthon.

Megőrlöd.

2012. febr. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szia!

hasonló problémával szembesültem pár hónapja :) NaOH-t sehol nem találtam, végül a Humanity webáruházból rendeltem (egyedül náluk lehetett futárral kiszállítattni). Ugyanitt tudsz kókuszvajat is rendelni. pálmavaj "fritőzolaj" néven fut a nagyobb boltokban, a ricinushoz pedig szintén webáruházat javaslok

2012. nov. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!