Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogy kell kézzel mosni?

Hogy kell kézzel mosni?

Figyelt kérdés
Bocsi a hülye kérdésért de srác vagyok és normálisan ki szeretnék mosni 1 pólót gyors mert holnapra kéne és anyámra nem számíthatok.
2009. máj. 13. 22:08
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Beteszed egy tiszta lavorba, vagy a mosdókagylóba kézmeleg vízbe, hozzáöntesz mosószert, és nyomkodod a vízbe pár percig. Én a hónaljára szoktam plusz mosószert önteni, és ott külön megdörzsölni,mert ott lehet büdös, és persze ha valahol folt van rajta, oda is. Mosás után jól kiöblíted, egyszer langyos vízben, egyszer hideg folyóvízben, attól friss illata lesz. Jól kisimítva kell kiakasztani száradni, hogy ne legyen gyűrött.
2009. máj. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) És kb mennyi mosószer fog kelleni?
2009. máj. 13. 22:23
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 30-40 fokos vízben oldj fel egy marék mosóport vagy használj folyékony mosószert. Nyomkodd ki benne a pólót, aztán öblítsd ki alaposan. Óvatosan kicsavarod, majd határozott mozdulatokkal rázd ki a maradék vizet. Reggelre megszárad, vasalhatod! Sok sikert;-)
2009. máj. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Nem sok. Úgy fél-egy kupak, plusz a koszosabb helyekre még külön egy-egy löket. Ha por, akkor csak úgy szórj bele egy keveset érzésre.
2009. máj. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Sokat ne tegyél bele, ha mg nem álltál neki, mert ragadni fog a ruha, érződik rajta
2009. máj. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
98%

Kádban csapban is lehet.Jó forró vízbe teszel egy marék mosóport,aztán nem csak nyomkodod,hanem a foltoknál meg is dörzsölöd a kezecskéiddel:)A hónaljánál is külön érdems odafigyelni:)Aztán kiöblíted sima vízzel,majd egy picit beáztatod öblítős vízbe,abban gyúrhatod egy kicsit:)

Aztán mégegyszer öblítsd ki:)Aztán vagy beteszed a mosógépbe kicentrifugázni,vagy a kezeddel,de óvatosan.Az a legjobb ha egy tiszta törcsibe becsavarod és úgy ismegtekered,aztán pedig kirázod,de sokszor,hogy hamar megszáradjon:))

De édi,hogy ilyet kérdeztél:) XD

2009. máj. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Egyébként 18 éves vagyok szal ez már nem édi hanem ciki :D

2009. máj. 14. 07:39
 8/8 SirRasor ***** válasza:
100%
Nem ciki..van egy fos mosógépünk, és inkább kézzel mosom a ruhákat. Btw 25 vagyok és nem nő :)
2010. febr. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!