Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mivel tudom a nagyon régi...

Mivel tudom a nagyon régi szőnyegpadlóból eltüntetni a sok port?

Figyelt kérdés

Albérletbe költöztünk, ahol mindkét szoba szőnyegpadlós, de még az eredeti 20 éves szőnyegpadló!

Hiába takarítok, mindig nagyon poros a levegő,szerintem a szőnyegtől!

Próbáltam a Vix szőnyegtisztító habot, de nem jött be!

Mivel tudnám eltüntetni a szőnyegből a sok port, hogy ne lehessen érezni a porszagot???


2009. máj. 14. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Ugyanaz a bajom.

Semivel!

Ha takaritod,még büdösebb lesz,tapasztaltam.

Beszélj a tulajjal,hogy cserélje ki,és pàr ezer forinttal többet fizetsz x. honapon àt.

Amit még tehetsz:Sok szellöztetés,rendszeres porszivozàs,különbözö illatositok,vagy friss viràg.

2009. máj. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szőnyegpucoló géppel.

Ha ott laksz, akkor érdemes olyan porszívót venni ami szőnyegtisztító is és havonta vizesen átmenni rajta.

Ha megcsinálod, akkor látod majd, hogy a rengeteg porszívózás után is mennyi port kivesz belőle. Friss illata lesz és tiszta érzete.


Ha nem akarsz venni, akkor a legtöbb kölcsönzőben is lehet kölcsönözni.

2009. máj. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

hát az én takarítógépem tönkrement,de már gondolkodtam a bérlésén. Ebben a lakásban dohányoztak és a párom szerint én a dohányszagot érzem ahogy bevette minden :-(

lehet igaza van. az ajtó , ablak mindig nyitva van, mert 7. emelet és minden ablak előtt erkély, az eső sem ver be!

De előtte 2 gyerekes család lakott is!Akkor a gyerekek cigarettafüstös lakásban éltek??

Attól félek, hogy valamelyikönknél allergiát fog kiváltani :-(

2009. máj. 14. 13:37
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Anyósoméknál is a 20 éves padlószőnyeg van. Ő kb. negyedévente trisós vízzel végigkeféli, majd a tisztítógéppel kiszívatja a vizet.

2009. máj. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!