Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen markaju vasalot vegyek?

Milyen markaju vasalot vegyek?

Figyelt kérdés
Nem sajnalnam ra a penzt,csak jol vasaljon.Eddig csak balszerencsem volt a vasalokkal.
2009. máj. 14. 14:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a Tefal jön be a legjobban. Nem olcsó, a legegyszerűbb 7000 Ft, de olyan teflonbevonat van az alján, mint egyetlenegy vasalónak sem. (nézd végig egyszer a műszaki boltban)

Soha semmi nem égett rá!

És régóta használom, pedig sokat vasalok (gyakorlatilag minden ruhát zokni kivételével)

2009. máj. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is tefal vasalom van, már a második. CSak ajálani tudom. Az enyémben van egy olyan funkció, ha ott felejtem akkor kikapcsol. Tehát az sem gond ha véletlenűl bedugva hagyom, persze direkt nem csinálok ilyet.

A másik jó oldala a tefal vasaloknak, hogy nyugodtan rakhatsz bele csapvizet is.

2009. máj. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is sok vasalóm volt már, ez a mostani már több éves, én ezzel vagyok a legjobban megelégedve. Márkáját tekintve Siemens, de ez nem fontos, a lényeg a bevonaton van, Titanium vagy Palládium bevonatosat keress. Igaz, ezek felső kategóriás vasalók de nagyon nagyon megéri hidd el. Ja igen, enyémbe is lehet csapvizet tenni, de az eladó elmondta nekem anno, hogy ennek nem szabad bedőlni, semmilyen háztartási gépbe se való csak deszt. víz.

2009. máj. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha leirnatok pontosabban a neveket megkoszonnem,pl.tefal de hany vattos vagy ha van meg egy nev mellette
2009. máj. 14. 15:59
 5/6 anonim ***** válasza:
2. válaszoló vagyok. tefal 500 power jeans és auto stop funkcióval. EZ az a vasaló amit ha ott felejtesz akkor kikapcsol.
2009. máj. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]

Nekem ilyen van. Titánium talpas, és ez is automatikusan kikapcsol. Bár ebben a kategóriában ez nem kuriózum.

2009. máj. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!