Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Háziasszonyok! Ti hogy szoktát...

Tetris kérdése:

Háziasszonyok! Ti hogy szoktátok megakadályozni, hogy a mosogató mellé kifröcsögjön a víz?

Figyelt kérdés

Sajnos nálam mindig vizes lesz a mosogató mögött a pult, és már észrevettem, hogy elkezdte a víz a fát tönkretenni.

Ti mit szoktatok odatenni?

Tudom, óvatosabban kéne mosogatnom, nem ilyen csatakosan, de én ilyen vagyok.


2011. dec. 8. 00:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a falhoz van téve az meg csempézett de a lényeg az hogy átlátszó sziloplasztal körbe van tömítve.
2011. dec. 8. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%

Ha majd egyszer nem leszel "de én ilyen vagyok", hanem kompromisszumokra és a környezetedhez alkalmazkodni képessé válsz, akkor ez a kérdés meg fog oldódni.


Addig meg vegyél egy mosogatógépet.

Vagy tegyél egy gumicsövet a csapra, ami lejjebb csorgatja a vizet, és nehezebb szanaszéjjel fröcskölni. De egyszerűbb, ha kifizeted az asztalost, aki kijavítja a mosogató mögötti pultot, az ár kifizetése után garantáltan jobban fogsz vigyázni. Szerintem vagy gyerek vagy, vagy nem a sajátodban laksz, azért "de én ilyen vagyok és nem tudok vigyázni" jobban.

2011. dec. 8. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is a fal mellett tömítve van,és nem folyik oda a víz.
2011. dec. 8. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
...én ezért nem mosogatok.....
2011. dec. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kapni olyan záróelemeket, amit a pulthoz és a csempéhez rögzítve vízhatlanná teszi az illeszkedést. Ahol pultot kapsz, ott ilyet is, nem drága. Tegyél fel ilyet, aztán mosogatás után elég csak letörölni hátul is a pultot.
2011. dec. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
28%
Én mosogatógéppel akadályozom meg.Nálunk a régi konyhabútorban nem volt mosogatógép , és a kézi mosogatás annyira tönkretette a bútort hogy meghajolt lefele , repedezett és olyan volt mintha bármikor leszakadhatott volna pedig raktunk oda gumit , meg lekentük valamivel de a gond nem oldódott meg , akkor mondtam mikor új bútort vettünk hogy kell mosogatógép mert nem akarok ezt a bútort is tönkretegye.Szóval azt tanácsolom hogy ha anyagilag , helyileg lehetséges akkor vegyél mindenképpen mosogatógépet.
2011. dec. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, és a bírálatot is. Igyekszem megfontolni. Mindenkinek ment a kezecske.
2011. dec. 8. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!