Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Szerettek főzni? Sok mindent...

Szerettek főzni? Sok mindent meg tudtok csinálni?

Figyelt kérdés
Egyre több olyanról hallok, hogy semmit, de semmit nem tudnak elkészíteni, akár 30 feletti nők. Hogyan oldjátok meg,akik ilyenek?
2011. dec. 16. 20:26
 1/9 anonim ***** válasza:

Én nem tartozok közéjük, valamikor naponta főztem, magamnak már csak hetente 3-4 alkalommal, és azzal el vagyok egy hétig.

Akikről kérdezel, ők azok, akik a zacskós leveseket, mártásokat, stb-t részesítik előnyben, és őszerintük az a finom. Ízlés dolga, biztosan meg lehetne szokni azt is.

Én maradok a hagyományosan készített kajáknál.

2011. dec. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mindenfélét meg tudok csinálni, de utálok főzni, nagyon sajnálom rá az időt. Emiatt sokszor csinálok én is zacskós holmikat meg főzelékeket.

23N

2011. dec. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Igaz,én már jóval túl vagyok a harmincon,de szeretek és tudok is főzni.

Soha nem használok vegetát,kész szószokat,zacskós levest stb.semmiképpen.

Mivel ketten vagyunk, egyszerre nagyobb adagot főzök és lefagyasztom adagokban. Ha nincs időm főzni,akkor csak kimelegítem,és esetleg köretet kell csinálni hozzá.

2011. dec. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Kb. fél éve főzök rendszeresen, mivel imádok enni, úgy gondoltam "ciki" lenne, ha főzni meg nem tudnék. Először csak sima pörkölttel, ilyesmivel próbálkoztam, most már szinte mindent meg tudok/tudnék főzni, kivéve az igazán bonyolult dolgokat, azoknak nem mernék nekiállni (pl. vadhúsból készült ételek, bonyolult, többemeletes torta, ilyesmik)

Számomra egészen hihetetlen, hogy ilyen sok nő nem tud főzni, szerintem nagyon jó kis elfoglaltság.

20/L

2011. dec. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Én is szeretek főzni, főleg ismeretlen recepteket kipróbálni. Sütni is szeretek, azt előbb tudtam, mint főzni. Naponta, vagy minden másnap főzök (természetesen időhiány végett hét közben csak egyszerű ételeket, szombaton viszont jöhet a több fogásos ebéd/vacsora, így a vasárnapom szabad), mivel párom is és én is igényeljük a főtt ételt. Vannak napok amikor egyszerűen nincs időm már főzni, de a meleg étel elfogyott, akkor van tartalék lefagyasztva, az ált. 3 adag, így van kettőnknek vacsora és ő másnap tud vinni ebédet.
2011. dec. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Lemaradt, hogy 22 vagyok.
2011. dec. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nemtudok főzni max teát, tojást :DDD de elméletben tudom, mit-hogy kell csinálni, már csak 1x oda kéne állni és kitapasztalni. Apa az pl. nagyon jól tud főzni, ő megtanult =)


18f (remélem nem csak nők válaszolhatnak):D

2011. dec. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

már tinikorom óta tudok főzni, általában nagymamám főzött rám, de ahogy nőttem egyre több mindent megtanultam tőle. mára már elég sok mindent tudok, párom imádja a főztömet :)


23L

2011. dec. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nem szeretek főzni amugy nem is soikmindent tudok de amit tudok azt jól és finoman 24 L
2011. dec. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!