Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mosásnál a gép 6-os előtt...

Mosásnál a gép 6-os előtt mindig megáll, csak pörög, és tovább kell rajta lökni. Kis baja lehet vagy valami drágább dolog, programcsere kéne? Érdemes tehát szerelőt hívni? Adódott valakinek hasonló problémája?

Figyelt kérdés
2009. máj. 18. 14:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hívj fel egy szerelőt, mondd el neki a problémát, majd kérj áranjánlatot. "Ez és ez a mosógép baja, kb. mennyibe kerülne megjavíttatni?" Aztán eldöntheted, hogy érdemes-e fizetni a javításért, vagy inkább szórakoztok tovább a lökdöséssel.
2009. máj. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazad van, lehet hogy majd az lesz, csak általában olyan választ kap ilyesmire az ember, hogy "hát valószínűleg egyszerűen megoldható DE nem tudom ehhez látnom kéne" - ergo qrvadrága lesz de ezt mégse mondhatja, mert akkor nem hívom ki...
2009. máj. 18. 18:30
 3/6 A kérdező kommentje:
Ergo olyat egy szerelő se mond, hogy szivi szerintem vegyen újat, mert én sok pénzt kérek ilyesmiért, az alkatrész is drága, sok meló, ne is próbálkozzunk!:D Szóval ezért kérdezem itt...
2009. máj. 18. 18:32
 4/6 A kérdező kommentje:
Senki sem tapasztalt hasonlót?:/
2009. máj. 19. 13:22
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én tapasztaltam.

A férjem levette a borítást arról a részről, ahol a program fut. Egy sínen megy végig a kapcsoló. azt kellett megtakarítgatni, és azóta minden rendben van vele. ezért már kapásból 5000-ről indít a szerelő és elmondja, hogy mennyi mindent ki kellett cserélni.

2009. máj. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hú nagyon köszönöm! Akkor majd megpróbálom megnézni (férj területén problémákba ütközöm), bár nagyon félek, hogy elrontok benne valamit... De legalább leszedem majd, és akkor meglátom, mennyire macerás és veszélyes hozzányúlni.:) Köszönöm a választ!:)
2009. máj. 21. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!