Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mi lehet a hiba?

Mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés

Vettem egy 8 kilós igen nagy babzsákfotelt. A kisfiamnak hasmenése volt és belebalesetelt a fotelbe. Betömtem a mosógépbe, de az 5 perc próbálkozás után kivágta a biztosítékot és kigyulladt a vezérlője. Pedig csak egy hónapos volt, és 8 kiló tűréshatára volt. Ilyen masina volt: [link]


Babzsák:

[link]

Kicsit kisebb, de nem sokkal.


2011. dec. 18. 21:36
1 2
 1/11 anonim válasza:
78%
Nem lehet hogy a 8 kiló a szárazsúlyra vonatkozik. Ha a 8 kilós babzsákfotel megszívta magát vízzel, akkor az jóval súlyosabb lett :S Talán ez lehet egy ok.
2011. dec. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
kád.
2011. dec. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Garanciás. Hallgasd el a fotelt!
2011. dec. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Máskor ne hagyd 15 másodpercnél tovább "próbálkozni"!
2011. dec. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az volt a hiba, hogy egyrészt a fotel sokkal jobban megszívja magát, mint a ruha, másrészt egy tömb. A mosgép akkor működik jól, ha a ruhák egyenletesen eloszlanak a dobban, ehhez pedig minél több darab kell.

Ilyesmiket kézzel moss legközelebb!

2011. dec. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen, garanciás, visszavittem a fotelt, kicserélték. Egy gond letudva.
2011. dec. 19. 19:10
 7/11 anonim ***** válasza:
78%

Ne a fotelt vidd vissza, hanem a mosógépet!

:D

2011. dec. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
kicserélték a fotelt, amibe belefosott a babád, majd beletuszkoltad egy mosógépbe? ez érdekes :D hogyan?:D
2011. dec. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ennyire nem unatkozom én sem...
2011. dec. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Neeem. Először belefosott, majd kimostam, majd mivel súlyosan károsodott kicseréltettem. Néhány helyen megpörkölődött, Az a kevés víz, ami behatolt, még jól szét is oszlatta az amúgy is folyékony állagú barna létformát, majd a mosógép dobja jól szét is szaggatta. Majd, mikor a férjem kiszedte egy feszítővassal, megint csak egy nagy darabot kiszakított belőle.
2011. dec. 21. 22:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!