Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A mosógépbe mennyi víz kell?

A mosógépbe mennyi víz kell?

Figyelt kérdés
Megkaptam életem első automata mosógépét.Ez egy elöl-oldalt töltős üvegablakos masina,és már több mosásnál is megfigyeltem,hogy szinte alig látni benne a vizet. Én úgy gondoltam,hogy az üvegablaknak kb a feléig fog állni a habos víz és majd ebben forognak a ruhák. Ehelyett talán ha egy centi víz látszik a dob alján. Jó ez így,másnál is így van,vagy szerelőt kell hívni ?
2012. jan. 7. 08:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem teljesen normális. Igaz nekünk felültöltős gépünk van, de a szüleimnek elöltöltős mosógépük van. Többször láttam már működés közben (konyhabútorba van beépítve). Ott se volt félig vízzel, hanem tényleg csak a dob alján van víz. Akkor szokott jobban feltelni vízzel amikor öblít, de akkor is csak a dobnak kb. negyedéig, harmadáig.
2012. jan. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
76%
Teljesen normális!
2012. jan. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Igen ez normális, bár én ha nagyon megtömöm akkor töltök utána a csapból. (mosószer adagólon keresztül)
2012. jan. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

09:14

Ha töltesz rá még plusz vizet,az nem csinál bajt,attól még rendesen kimos ,nem áll le előbb ?

2012. jan. 7. 09:19
 5/13 anonim válasza:
100%
Nyugodtan adhatsz hozzá vizet semmi baja nem lesz én is szoktam utánatölteni ha úgy gondolom.
2012. jan. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
nyugodtan, nem lesz semmi baj.
2012. jan. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
véletlwenül nem féladagra van állítva?
2012. jan. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
36%

Teljesen normális, hogy nem áll benne a víz. A mai mosógépek víztakarékosak, és minimális vízzel kimosnak. Sőt vannak már olyanok is, amik víz nélkül, gőzzel tisztítják a ruhákat, csak még drágák.

Vizet utánatölteni butaság és pazarlás. Nézd meg a kivett ruhát, ha tiszta, akkor csak jó, hogy kevés vizet használt. Ha nem tiszta, akkor meg inkább tegyél bele kevesebb ruhát.

2012. jan. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
51%
Ja és megtömni ezeket a gépeket nagyon nem szabad, mert csak egy oldalon van felfüggesztve a dob, eleve nem egy időtálló megoldás, de ha folyamatosan túl nagy súly van benne, akkor rövid időn belül hívhatjátok a szerelőt. No meg hiába van sok víz a dobban, ha nincs helye dobálni a ruhákat, akkor nem lesznek tiszták.
2012. jan. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
hát az én zanussim 9 éve mülködik és majdnem minden második nap megy, én mindig megtömöm, és semmi baja. Ja, és még a ruhák is tiszták.
2012. jan. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!