Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogy tudok kitakarítani egy...

Hogy tudok kitakarítani egy tollpárnát?

Figyelt kérdés

Ez régi tollpárna de használatba szeretném venni.Már elég régi és ezért szeretném kitakarítani.A tollak amik benne vannak azokat hogy tudom megtisztítani?Aki tud kérem segítsen.

Köszönöm


2009. máj. 26. 08:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Húúú ez engem is nagyon érdekelne!Köszi
2009. máj. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mosd ki mosógépben alacsony hőfokon, és ne a tűző napon száritsd.Szátadás közben időnként rázd fel.Többször csináltam így.
2009. máj. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
Nyugodtan ki lehet mosni automata mosógépben,én egy hete frissítettem fel őket!Egy évben egyszer te is kimoshatod őket!A téli por kosz rajta van!Mikor szárad akkor sokszor forgasd meg rázd fel!Friss illata lesz neki!Ha reggel 10 körül ki rakod akkor olyan délután 5-ig ki is szárad!
2009. máj. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm neketek:)
2009. máj. 26. 09:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Én annak idején meg úgy tanultam,hogy kifejezetten napra kell tenni száradni,s nagyon kellemes illata lesz. Mikor volt tollpárnánk,mindig a legnagyobb melegben mostam ki reggel,aztán napra tettem,estére már be is lehetett hozni. Ha véletlenül nem száradna meg délutánig,akkor is érdemes éjszakára behozni,száraz helyre,és reggel újra a napra tenni. Ha színes a huzata,és nem akarod,hogy megszívja a nap,tegyél rá egy vékony fehér lepedőt. Az előttem szólóknak igazuk van,száradás közben sokszor rázd fel,hogy mindenhol egyenletesen száradjon.
2009. máj. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!