Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ellepték a lakást a hangyák!...

Ellepték a lakást a hangyák! Milyen módszert tudtok, amivel megszabadulhatok tőlük? Kisbabám van, aki még csúszik- mászik, így az ecetes praktikát most kerülném a szagok miatt. Valamint a forrást sem találom, ahonnan előjönnek!

Figyelt kérdés
2009. máj. 26. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Az ablakok és ajtók körül fújd be Biokill rovarirtóval, bár én csótányra használtam, de úgy emlékszem, hangya ellen is hatásos. Mivel ez csak hidegvérű élőlényekre veszélyes, és szagtalan, így nem okoz gondot a használata ott sem, ahol kisgyerek vagy háziállat van. Én gazdabolt-féleségben vettem. Egyébként nálam is megjelent egyik napról a másikra a konyhában egy csomó hangya, én Mortein-nel fújtam körbe őket, azóta szerencsére már egyet sem láttam. Csak ez elég büdös, és a kisbaba miatt nem biztos hogy használható.
2009. máj. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hangyacsapdával próbálkoztál már? (Háztartási boltokban, gazdaboltban, hipermarket, DM, Rossmann, ilyesmikben kapható)
2009. máj. 27. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Mortein hangyairó tényleg jó, csak lefújod és megdöglenek, de nálunk is pici baba van, megkerestük, hogy kb. hol jöhetnek be és sütőport szórtunk oda és a környékére, azóta nincs hangyánk. A hangyacsapdáról csak annyit, hogy má 3 félét kipróbáltunk, simán elmennek mellette egy sem ment bele,hogy megdögöljön:))
2009. máj. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én is biokillt használok, azóta alig van hangya a szobámban, és tényleg jó, szagtalan, ártalmatlan
2009. jún. 20. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!