Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Diákmunkát keresek! Ha lehet,...

Diákmunkát keresek! Ha lehet, jól fizessen, nagyon kéne a pénz.15 éves vagyok. Utána néztek nekem? Már keresek egy ideje

Figyelt kérdés
2012. jan. 25. 14:58
 1/4 anonim válasza:
0%

Ápolj le néhány idős bácsit a Népligetben.

Fizetnének érte.

2012. jan. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Haha. :D

Diákmunka alig van ugye. Az is éhbérért. Amivel kicsit többet lehet keresni, az az éjjeli műszak, de 18 alatt nem vállalhatsz.

Mellesleg mivel csak 15 vagy, ezért egyelőre csak iskolai szünetben (aka nyáron), szülői engedéllyel dolgozzhatsz. Majd pár hónap múlva regisztrálj be egy helyi diákmunka szövetséghez, mint bárki más, aztán meglátod mit kapsz. :S

Szóval amire te gondolsz, az léynegében jah... amit az első javasolt. Viszont azért ne erőltesd. :D

Ha betöltöd a 16-ot, majd vállalhatsz egész évben szülői engedéllyel, szintén érdeklődj a szövetkezeteknél. De a legtöbb helyen inkább egyetemisták/fősulisok vannak, akik megtehetik, hogy nem járnak órára, mert sok helyen heti leglaább 3 nap munkát elvárnak.

2012. jan. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A Tescoban mar tobb a diakmunkas, mint a felnott. Legalabbis nalunk. De szerintem ez lehet a helyzet mindenfele. A munkaltatonak jobban megeri oket foglalkoztatni, es barmilyen hihetetlen, tobbet visznek haza ugyanannyi munkaval, mint a "rendes" melosok. (szerintem ez meg mindig ehber nalatok) Es nem egyetemistak, viszont akar minden nap dolgoznak. Tudok olyan csajrol, aki 17 evesen suli mellett 3 helyre jart be melozni. A jegyeit azert megneztem volna... Kerdezz ra, hatha. De szerintem is a 15-el lesznek a gondok. Nagyon fiatal vagy.
2012. jan. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen koromban (talán kicsit idősebben) a rendőrségnél ajánlottak nyári munkát, mert beszéltem nyelveket. A külföldi turisták miatt kellett volna. A másik a gyermekfelvigyázás, ahol meg tudod szedni magad, nekem 5x4 óráért 20 000-t ajánlottak. De szerintem ahhoz is fiatal vagy.

A lényeg az előttem szólók kommentjében áll: kb. 0 az esélyed, hogy ilyen fiatalon, jól fizető melót találj. Még az idősebbek, többdiplomások is szenvednek...

2012. jan. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!