Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan lehet kevés pénzből...

Hogyan lehet kevés pénzből széppé tenni a lakást?

Figyelt kérdés
Nemrég költöztünk és nincs sok pénzünk. Nincsenek képek a falon, sem függöny az ablakon. Ezekkel biztosan fel lehetne dobni, de milyen ötleteitek vannak? Milyen színek harmonizálnak, és mitől válik barátságosabbá egy lakás?
2012. jan. 16. 15:23
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát, nem az ikeában meg a többi sztármultiban kell megvennia dolgokat, hanem el kell menni egy kicsit gyüjtögetni, barkácsolgatni stb.

Kidobásra ítélt ingyen növénykéket összeszedegetni.

2012. jan. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Csomó lomtalanítás igazi aranybánya lehet.
2012. jan. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha van a környéken bolhapiac, lomis turkáló, menj el! Igazi kincseket találsz fillérekért.
2012. jan. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Képeket és egyéb dekorációs termékeket ki lehet fogni olcsón a Vaterán, Tesz-veszen, én majdnem mindent onnan szereztem az új lakásba. Dekorfüggönyt turkálóban vett ágyneműhuzatból varrtam meg. Néhány tükör, amit kétoldalú ragasztóval fel lehet tenni a bútorokra, színes párnahuzatok, hangulatámpák. Lényeg, hogy a színek harmonizáljanak.
2012. jan. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Szerintem ez elég egyénfüggő, hogy ki mit talál otthonosnak.

Nekem pl. ez a minimalartos izé a halálom, nem is értem,hogy lehet otthonnak nevezni egy így berendezett lakást...


Én az Ecserin válogattam, idősebb rokonok padlásán kutattam, barkácsoltam...

(Az ecserin gyönyörű fabútorokat lehet találni, ha valakinek tetszik ez a stílus... szükség esetén lecsiszolom a felületet és újrafestem, esetleg a biztonság kedvéért beeresztem gombaölővel...)


Képeket Te magad is könnyedén tudsz készíteni...

Sőt, én bútorokat is decoupage technikával tettem szebbé!:)

Olcsó, egyszerű, nagyszerű...


És persze növény dögivel!:)



Esetleg készíthettek egyedi lámpabúrát...

(én csináltam egy hengeres vázat, az alsó és a felső kör közé drótokra fűzött csigákat, kagylókat, színes üvegdarabokat stb feszítettem ki és kész.

2012. jan. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

[link]

ezen az odlaon nagyon sok jó ötlet van ,oldalt vannak a témakörök szerinti csoportosítás ,én sok ötletet loptam innen:)

2012. jan. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

[link]


Ez tök jó lehet én is kipróbálom. mi is most költöztünk és csak a konyhát és az előszobát újítottuk még csak fel.Amíg nincs olyan szép fal meg parketta addig lehet, hogy felrakok egy ilyen lámpát.nem tűnik nagy melónak bár sok tejet kell inni.

2012. jan. 17. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek :)

Megfogadom a tanácsokat

2012. jan. 17. 09:40
 9/10 anonim ***** válasza:
En ide már sok okosat nem tudok irni. Viszont leljetek boldogságotokat az új otthonotokban! :)
2012. jan. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi, hálIstennek megvan a boldogság :)
2012. jan. 29. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!