Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Akik kis lakásban szárítják a...

Akik kis lakásban szárítják a ruhákat, milyen szárítót használnak?

Figyelt kérdés

A mindennap használatos törölközők/fürdőlepedők tárolási módjára is kíváncsi vagyok kis fürdőszoba esetében.

Köszönöm.


2012. jan. 31. 09:54
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]

Nekem ilyen van!

A törölközőnek meg ilyen!

[link]

2012. jan. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem is olyen szárítóm van,mint amit az első válaszoló linkelt,az első képen.

Igaz,hogy elég nagy helyet foglal,de ráfér egy teljes mosógépnyi ruha és ha közel teszem a kályházhoz,akkor elég gyorsan meg is száradnak a ruhák.Általában úgy szoktam csinálni,hogy éjszaka szárítom a ruhákat,így nem kell kerülgetni a szárítót,vagy ha reggelre nem száradnak meg,akkor a délelőtt folyamán még otthagyom a nappaliban a kályha mellett,mert olyankor úgyis a konyhában vagyok,vagy ha dolgozom,akkor nem is vagyok otthon.

A törölközőket mi úgy szoktuk szárítani,hogy fürdés után bevisszük a szobába és ráterítjük a cserépkályhára,ott max 10 perc és meg száradnak,utána összehajtva a mosógép tetjén tartjuk őket,persze csak azt a néhány darabot,amit éppen használunk.A többit a szekrényben tartjuk az ágyneműk mellett.

2012. jan. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Kerria ***** válasza:

Szia,


mi a fürdőben a radiátor fölé felhelyezett szárítókon szárítjuk a törülközőket:

[link]


Ezenkívül 2 fajta szárítóm van, az egyik olyan mint amit az első kommentelő linkelt be, a másik ilyen:

[link]


Az utóbbin általában a fehérneműk száradnak, míg az előzőn minden más, tényleg kifér egy adag mosás.

2012. jan. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nálunk egyelőre két madzag van kifeszítve a fürdőben, azon száradnak a ruhák, meg a radiátorokon, meg vállfákon mindenhol (ajtókilincsen, szekrényajtón, ablakon...). Most tervezünk venni ilyet: [link]

Ezt a kád fölé szokás rakni, de nálunk nem ott lesz, hanem a fürdő másik oldalán, mert magas a párom és zavarja, ha lefejeli a ruhákat.

A törölközőket az ajtón lévő fogason tartjuk. Nem kiterítve, csak lóg.


Mondjuk szerencsénk van, a fürdőnek nincs külső fala (igaz, emiatt ablaka sem), viszont szuper a szellőzője, emiatt nagyon meleg és száraz. Ha hatalmas párát csinálok, amikor fürdöm, hogy folyik a csempén meg a tükrön, akkor is tíz percen belül csontszáraz lesz. Így a törölközők akkor is hamar megszáradnak, ha nincsenek kiterítve. Azért egy párásabb fürdőbe inkább terítsétek ki!

2012. jan. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az egyik szárítóm közönséges "pelenkaszárító". Ez kinyitva felfelé magasodik, és alapterületre nem foglal nagy helyet. A másik kinyitható hasonlít az első válaszoló által feltett első képre, de az enyémet, ha nem nyitom szét, akkor mint egy létra megáll, és a két oldalát tudom beterigetni, így is kevesebb helyet foglal. Ha nagyon sokat mosok, ez utóbbit csak akkor szoktam teljesen szétnyitni, igaz, hogy akkor a szobában már nemigen marad helyem.
2012. jan. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem szárítok semmit sem odabent.Pont amiatt mert kicsi a lakás és mert már egyszer megjártuk a penésszel.Szépen kiteszem az erkélyre,ott kifagy,másnap pedig mikor süt a nap,akkor felenged és megszárad.Ennyi.Ha nem szárad meg,akkor éppen csak nedves,egyenként kb. 2 perc alatt leszárítom a parapeten.Ma pl. délelőtt mostam,délután 6-ra minden száraz volt.Kisgyerek ruhákat néha éjszakára felteszek az első által belinkelt fregolira a parapet elé,napközben semmiképpen sem kerülgetem sehol,főleg,mert a gyerekeim mászókának nézik a fregolit:DD

A gond csak akkor van,mikor nem ilyen száraz idő van,hanem ködös,nyirkos,akkor marad a fregoli,éjszakára.

Törölközőt bevisszük a szobába a parapetre.Ha kint hagyom vizesen a fürdőben az első által belinkelt szárítón,akkor bebüdösödnek.

2012. febr. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!