Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Melltartó-mit csinálok rosszul...

Melltartó-mit csinálok rosszul? Az új melltartókat miután kimostam az összes elveszíti a tartását. Ti hogy mossátok őket, hogy megmaradjanak ugyanolyan szépek mint újkorukban?

Figyelt kérdés
2012. febr. 11. 09:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Szivacsos melltartót nem lehet mosógépben mosni:( Lehet kapni az Aldiban, vagy Lidl-ben? egy műanyag golyót, amibe be lehet tenni a kosaras melltartókat, kb 1200. ft, de nekem a legkényesebb nem fér bele, pedig kicsi méret. Marad az áztatás, simogatás...:)
2012. febr. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És még valami. Természetesen kicsavarni sem szabad, csak óvatosan kinyomkodni, és tárolni sem úgy, hogy kifordítod a kosarát, mert ezek mind összetörik azt. Szentrifuga is csak kímélő, és mosózsákban. Ezt is jó lenne kihagyni, és simán fekve szárítani, de az egy örökkévalóság.
2012. febr. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
centrifuga
2012. febr. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem egyszer összement a szivacs egy drágább melltartómban, azóta a drágákat kézzel mosom, az olcsót bedobom a gépbe :P
2012. febr. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én mindig a gépben mosom a szivacsos melltartóimat ,és még nem lett semmi baja soha.
2017. szept. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!